9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Poza

Etiketim: poza

Luizi pozon me Kiarën njësoj si me ish-in: Dukemi si çift...

0
Vitet kanë kaluar dhe të dy ecin në rrugë të ndara, por këngëtari Luiz Ejlli ka të njëjtat poza kur vjen puna te vajza...
Dua Lipa sjell poza joshëse për fansat në Instagram, duket plot stil e veshur e tëra në “Versace”

Dua Lipa sjell poza joshëse për fansat në Instagram, duket plot...

0
Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ndonëse është e angazhuar me koncerte në turneun "Future Nostalgia" nuk i lë anash as postimet e...
“Ëndërr e bërë realitet” – Kim Kardashian sjell poza të reja provokuese nga fotosesioni për “Spor…

“Ëndërr e bërë realitet” – Kim Kardashian sjell poza të reja...

0
Kim Kardashian ka sjell imazhe të reja e veshur me bikini në llogarinë e saj në Instagram nga një fotosesion i fundit mahnitës teksa...
Nicole Scherzinger vazhdon të sjellë poza ‘të nxehta’ për ndjekësit nga pushimet në Meksikë

Nicole Scherzinger vazhdon të sjellë poza ‘të nxehta’ për ndjekësit nga...

0
Nicole Scherzinger dukej e pabesueshme teksa u paraqit me bikini në disa poza të realizuara në jaht.Ish-këngëtarja e grupit 'Pussycat Doll', 43 vjeçe, ngarkoi...
Arta Nitaj sjell poza me bikini nga pushimet në Zanzibar

Arta Nitaj sjell poza me bikini nga pushimet në Zanzibar

0
E njohur për figurën e mrekullueshme trupore, Arta Nitaj nuk heziton t'i vë në plan të parë hiret e saja në postime që i...
Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

0
 Një pjesë e vajzave të showbizzit shqiptar kanë nisur tashmë sezonin e pushimeve verore.Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur, Ana Kabashi...
Bebe Rexha vazhdon të sjellë poza atraktive nga pushimet, thekson linjat me fustanin transparent

Bebe Rexha vazhdon të sjellë poza atraktive nga pushimet, thekson linjat...

0
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Miami.Ajo ka ndarë me ndjekësit e...
Rita Ora merr vëmendjen me fotografitë e fundit, ndërsa shfaqet në poza joshëse

Rita Ora merr vëmendjen me fotografitë e fundit, ndërsa shfaqet në...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të jetë shumë aktive për fansat e saj në rrjetet sociale.Së fundmi, ajo publikoi disa...
Enca sjell të tjera poza provokuese gjatë pushimeve në Dubai

Enca sjell të tjera poza provokuese gjatë pushimeve në Dubai

0
Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Dubai.Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi dhe video...
Fifi sjell poza atraktive teksa nuk mungon dedikimi romantik për partnerin: Të kam krahë të zemrës

Fifi sjell poza atraktive teksa nuk mungon dedikimi romantik për partnerin:...

0
Këngëtarja e njohur, Fifi krahas angazhimeve dhe projekteve të reja, po shijon edhe një lidhje të re dashurie.Pak kohë më parë, këngëtarja nga Ferizaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS