9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Postare

Etiketim: postare

Kosova krenohet me të, fytyra e Rita Orës tashmë edhe në...

0
Këngëtarja shqiptare me famë botërore që i ka dhënë jehonë Shqipërisë me sukseset e saj, e ka treguar gjithmonë me krenari prejardhjen, qoftë në...

Kompania britanike për shërbime postare dëshiron një flotë prej 500 dronësh

0
Sipas mediave të huaja, në tri vitet e ardhshme, kompania shpreson se deri në 200 drone do të ndihmojnë në bartjen e postës në 50...

Lëshohen në qarkullim pullat postare “30 Vjetori i Deklaratës Kushtetuese”

0
Me rastin e shënimit të 30 vjetorit të Deklaratës Kushtetuese, Filatelia e Kosovës nga sot emeton emisionin e ri të pullës postare titulluar: “30...

Grabitet një pikë postare në Tiranë

0
Një postë në Tiranë ka rënë pre e grabitjes mbrëmjen e sotme. Burime për Top Channel bëjnë me dije se, kanë qenë dy persona...

Fushe-Bulqize/ Garbitet me arme zjarri zyra postare, autoret marrin parate dhe...

0
AktualitetLajmi i fundit 22 October 2019 Pak minuta më parë është grabitur nën kërcënimin e armës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS