26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Poshtë

Etiketim: poshtë

E rëndë në Greqi! E zuri poshtë masivi i dheut, humb...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Greqi ku një 50 vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në ishullin e Korfuzit. Mësohet...

“Poshtë rrotave do përfundoni o gazetarë.. m*tin do na hani”/ Pezullohet...

0
Nënkomisarja e policisë së Elbasanit Anisa Kosteni, është pezulluar nga detyra. Ky shkarkim vjen pasi Kosteni ofendoi gazetarët për punën e tyre. Reagimi i polices, e...

Euro bie poshtë 120 lekëve, i afrohet minimumit historik

0
Euro ka humbur sërish terren në kursin e këmbimit me Lekun ditën e sotme. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, Euro...

“I futi” telefonin poshtë fustanit qytetares/ Plas sherri në urban, burri:...

0
Një burrë u kap “mat” duke fotografuar fshehurazi poshtë fustanit një udhëtareje në autobus në Stamboll. Kjo ngjarje ka shkaktuar reagim të ashpër pasi u...

Dëshmia e pronares së klubit të natës: ‘Futeshin te dhoma poshtë...

0
“Kam parë klientë që ngriheshin nga tavolina dhe futeshin në dhomën pranë banakut . Ata thithnin përmes hundës pluhur të bardhë që e kishin...

COVID-19/ Mikroçip në gishtërinj?! Bill Gates hedh poshtë gjithçka: Nuk është...

0
Shumë shtete janë në përpjekje për gjetjen e vaksinës kundër pandemisë së COVID-19. Bosi i Microsoft-it, Bill Gates, është një nga ato persona që...

CLOWN Poshte Krevatit Te Femijes ! CLOWN VRASES Te Kapur Ne...

0
CLOWN Poshte Krevatit Te Femijes ! CLOWN VRASES Te Kapur Ne Kamera

Gjyqi i Depp/ Amber Heard pranon se ka goditur ish-bashkëshortin, shton...

0
Në seancën e sotme të gjyqit për shpifje mes yllit të Hollywood, Jonny Depp dhe ish-gruas Amber Heard, kjo e fundit ka pranuar më...

Marotta hedh poshtë gjithçka: Inter nuk do të bëjë lëvizje drejt...

0
Marotta ka hedhur poshtë mundësinë që Inter të transferojë Zaniolon. Shefi ekzekutiv i skuadrës së Inter, Giuseppe Marotta, ka folur lidhur me merkaton e skuadrës...

Tatuazhe me ish-kryeministrin dhe moderatoren e njohur, kush është taksisti që...

0
Gjatë ditës së djeshme një taksist 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej para godinës së Kryeministrisë, por ishin forcat "Shqiponja", që e ndaluan në kohë atë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS