19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Posaçme

Etiketim: posaçme

Mori ryshfet për të punësuar një person në administratë, Gjykata e...

0
Ish-zëvendës ministrja e Brendshme Rovena Voda ka fituar lirinë këtë të premte. Burime për median bëjnë me dije se Gjykata e Posaçme ka shuar masën...

Greqia shtyn deri më 31 dhjetor lejen e posaçme për punonjësit...

0
Qeveria greke ka shtyrë deri në 31 dhjetor të këtij viti, lejen e posaçme për punonjësit sezonal. Sipas burimeve, është dërguar qarkorja e posaçme...

Lajm i mirë për shqiptarët/ Greqia shtyn deri më 31 dhjetor...

0
Qeveria greke ka shtyrë deri në 31 dhjetor të këtij viti, lejen e posaçme për punonjësit sezonal. Sipas burimeve të Top Channel, është dërguar qarkorja...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë emëron Manjola Kajanën në Prokurorinë e...

0
Në kushtet e distancimit social, si rezultat i pandemisë COVID19, është mbajtur gjatë paradites së sotme përmes platformës on-line, mbledhja e 63-të e Këshillit...

Infektohet gjyqtari, pezullohen seancat në Gjykatën e Posaçme

0
COVID futet në gjykatën e posaçme kundër krimit e korrupsionit duke pezulluar proceset gjyqësore për ditën e sotme, pasi ka prekur gjyqtar. Bëhet fjalë...

Gjykata e Posaçme rrëzon kallëzimin e Shkëlzen Berishës për Taulant Ballën

0
Gjykata e Posaçme ka rrëzuar kallëzimin e Shkëlzen Berishës për Taulant Ballën. Gjykata nuk ka dhënë asnjë argument në lidhje me rrëzimin e kallëzimit. ...

Tahiri në gjykatën e posaçme/ Apeli e kthen për rigjykim nga...

0
Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të rigjykohet sërish. Gjykata e Shkallës së Dytë nuk mundi të japë as vendim fajësie dhe as...

Çështja e Saimir Tahirit, çfarë vendosi sot Gjykata e Posaçme e...

0
Gjykata e Posaçme e Apelit ka prishur sot vendimin e shkalles se pare dhe ka rikthyer per gjykim dosjen ne ngarkim te ish-ministrit te...

Seanca/ Saimir Tahiri mbërrin bashkë me avokatin në Gjykatën e Posaçme...

0
Sot pritet të zhvillohet seanca gjyqësore për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri në Gjykatën e Posaçme të Apelit ndërkohë që ky i fundit është...

Reforma Zgjedhore /BE refuzon të jetë pjesë e ‘strukturës së posaçme’...

0
Pas OSBE edhe Bashkimi Europian ka refuzuar propozimin e Partisë Demokratike, për të qenë pjesë e strukturës së posaçme për Reformën Zgjedhore. Zëdhënësja e Bashkimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS