14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portland

Etiketim: Portland

SHBA/ Agjentët federalë përdorin gazin lotsjellës për të shpërndarë protestën në...

0
Mijëra protestues u mblodhën para gjykatës federale në Portland të Oregonit në orët e para të së shtunës duke hedhur fishekzjarrë në drejtim të...

Vazhdojnë përplasjet mes agjentëve federalë dhe protestuesve në Portland

0
Tensionet shpërthyen përsëri të premten në Portland të Oregonit, ku prania dhe veprimet e oficerëve federalë po ngrenë shqetësime për një krizë të mundshme...

Portland SHBA, racizmi/ Ngrihen akuza ndaj protestuesve

0
Policia e Portlandit e shpalli të paligjshme demonstratën e së shtunës në qendër të qytetit, ndërsa ndaj protestuesve po ngrihen akuza. Burimi: top-channel.tv

Ngrihen akuza ndaj protestuesve në Portland

0
Policia e Portlandit e shpalli demonstrimin mëngjesin e së shtunës në qendër të qytetit të paligjshëm dhe punonjësit federalë e ata vendorë të zbatimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS