17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portit

Etiketim: portit

1,200 britanikë mbërrijnë në Shqipëri përmes portit të Himarës, Rama: Presim...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka thënë sot se 1,200 vizitorë britanikë kanë mbërritur në Shqipëri përmes portit të Himarës në bregdetin jugor të vendit.Rama...

Rama njofton për projektin rreth portit të ri në Durrës: Praktikisht...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka prezantuar sot siç e quajti ai projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor në Durrës.Rama me një...

Rama njofton për projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka prezantuar sot siç e quajti ai projektin e portit të ri të Ballkanit Perëndimor në Durrës.Rama me një...

“Ky është babalja i vërtetë”- Rama flet për projektin e portit...

0
Kryeministri Edi Rama foli sot në Vlorë për projektin e portit dhe procedurat për portin e peshkimit. Rama deklaroi se për punë ditësh do...

Projekti 2 miliardë euro/ Nisja e ndërtimit të portit të Durrësit...

0
"Monaco duhet të na e ketë frikën?", pyeti me shaka Edi Rama. Bashkbiseduesi vuri buzën në gaz."Pse duhet të jetë më i mirë Monaco? Pse...

Vdekja e punëtorit 19-vjeçar të portit të Durrësit, 3 të arrestuar

0
Një ditë pas aksidentit të rëndë të ndodhur brenda ambienteve të portit Durrësit, ku humbi jetën një 19-vjeçar i cili punonte si punëtor ngarkim-shkarkimi,...

Grida Duma: Basha refuzoi 3 javë të denonconte aferën e Portit...

0
Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka bërë akuza të forta ndaj kryetarit Lulzim Basha.Një koment të gjatë në rrjetet sociale, ndër të tjera...

“KÇK” e portit të Durrësit, tenderi i dyshimtë i vinçit 3.6...

0
Autoriteti portal i Durrësit ka hapur një tender të minutës se fundit ndërsa qeveria ka gati planin për zbatimin e projektit arab te transformimit...

Pas Portit te Durresit, policia dhe tek Dogana e Tiranes –...

0
Policia ka dhënë detaje lidhur me aksionin te Dogana e Tiranës, ku u kontrolluan dhjetra mjete. Sipas policisë u kontrolluan 67 kamionë, 23...

Drejtori i portit te Durresit jep doreheqjen papritur me njoftim ne...

0
Agron Tare lajmëroi dorëheqjen nga posti i tij si Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit Portual Durrës. Ai e ka bere...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS