10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Portier

Etiketim: portier

900.000 euro në një valixhe dhe t’i vendos si portier

0
Pritja e Jerzy Dudek ndaj Shevchenko në kohën shtesë të finales së Ligës së Kampionëve 2005 është në kujtesën e të gjithë tifozëve të...

Sami Lushtaku ka qenë portier në fund të viteve të 70-ta!...

0
Një histori interesante e ish kryetarit të Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku,  Komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) në zonën e Drenicës. Në vite...

Mediat italiane: Strakosha portier i kompletuar, një nga më të mirët...

0
Lojtarët e përfaqësueses po kalojnë momente të vështira për shkak të ndalesës që iu bë garës si pasojë e pandemisë së koronavirusit, një ndërprerje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS