10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Populli

Etiketim: populli

Populli shqiptar i dha pikë Serbisë, ndërsa juria profesionale e Kroacisë e vlerësoi me pikët mak…

Populli shqiptar i dha pikë Serbisë, ndërsa juria profesionale e Kroacisë...

0
Eurovisioni shpesh është komentuar dhe kritikuar si festival i ndikuar politikisht në sistemin e votimit.Por mesa duket, Shqipëria duket se po i largohet gjithnjë...

Udhëheqësia e një shteti dhe një populli

0
Një shtet dhe një popull, të cilët i udhëheqin budallenjtë, hajnat, të korruptuarit dhe tradhtarët, ai shtet dhe ai popull kurrë nuk sheh dritë...
Ronela Hajati ironizon me kritikat që merr për peshën: Populli im shqiptar që janë të gjithë nutr…

Ronela Hajati ironizon me kritikat që merr për peshën: Populli im...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, këto ditë ndodhet në Barcelonë.Ajo ka shkuar në Spanjë bashkë me ekipin e Radio Televisionit Shqiptar, për të...

Fitoi Shkodrën, Berisha falenderon votuesit: Populli zgjodhi të votojë opozitën e...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha përshëndeti fitoren e koalicionit "Shtëpia e Lirisë" në Shkodër. Ndërsa falenderoi  votuesit, ai tha se të dielën populli zgjodhi të votojë...

Fakte interesante nga fisi i fundit i epokes se gurit, populli...

0
Fakte interesante nga fisi i fundit i epokes se gurit, populli me i izoluar nga bota reale

Blushi i përgjigjet Ramës: Pse ke kaq frikë nga populli?

0
Zëdhënësi i Presidenti Tedi Blushi në një reagin në rrjetin social facebook i është përgjigjur kryeministrit Rama. Blushi shkruan se në Shqipëri ka ndodhur dy...

Meta: Çdo çështje thelbësore të shkojë te populli/ Reagon Rama: Askund...

0
Në konferencën e sotme për shtyp, presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi se çdo çështje thelbësore që ka të bëjë me sistemin, patjetër që...

Rama: Askund s’bëhet referendum për këto çështje/ Reagon Presidenca: Pse kaq...

0
Presidenca ka reaguar fill pas postimit të kryeministrit Edi Rama, sa i takon deklaratës së bërë sot nga presidenti i Republikës, Ilir Meta në...

Marrëveshja e 5 qershorit/ Rama-Bashës: Mos na provokoni! S’ua kemi borxh...

0
Kryeministri Edi Rama vazhdon t’i bëjë thirrje Bashës për çështjen e marrëveshjes së 5 qershorit, ku përsërit thirrjen që opozita jashtë parlamentit t’i lërë...

“S`ua kemi borxh as ne as populli”, Rama: Një këshillë miqësore...

0
Kryeministri Edi Rama ka komentuar reagimet e opozitës lidhur me reformën zgjedhore duke theksuar se nuk e ka prishur marrëveshjene 5 qershorit. Rama...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS