5.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Policor

Etiketim: policor

Rrumbullaku vizitë pune në Itali; qëllim forcimi i bashkëpunimit policor

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka bërë një vizitë pune sot në Itali. Qëllimi i kësaj vizite ka qenë forcimi...

​Polici vret kolegun brenda stacionit policor në Tiranë

0
Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur sonte në ambientet e Komisariatit të Policisë Numër 3 në Tiranë.Mësohet se një punonjës policie ka qëlluar me...

​Digjet një stacion policor në Shqipëri, vdes personi i lënduar

0
Policia në Shqipëri ka njoftuar se sot në Kamzë, në ambientet e Komisariatit të Policisë nr. 5, në rrethana ende të paqarta, ka rënë...

Komunikatë e përbashkët për media nga Inspektorati Policor i Kosovës dhe...

0
Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht punonjësit nga të gjitha Departamentet operative të saj në koordinim të plotë me Prokurorinë Speciale kanë filluar sot në...

Aksion kundër lojërave të fatit në Gjakovë, arrestohet një zyrtar policor

0
Inspektorati Policor i Kosovës ka arrestuar një zyrtar policor të Stacionit Policor të Gjakovës dhe disa persona të tjerë, si të dyshuar për organizim...

Shtabi Emergjent Komunal furnizon me maska Stacionin Policor në Vushtrri

0
Shtabi Emergjent Komunal sot ka furnizuar Stacionin e Policisë në Vushtrri me pajisje mbrojtëse anti Covid 19, si maska dhe dezinfektues. Po ashtu Komuna i...

Zelandë e Re: Një zyrtar policor vritet në detyrë gjatë kontrollit...

0
Një zyrtar policor është qëlluar për vdekje gjatë një ndalimi rutinor në trafik në Auklland të Zelandës së Re. Një tjetër zyrtar policor është...

Një zyrtar policor akuzohet për vrasje pas vdekjes së Rayshard Brooks

0
Prokurorët në Atlanta, Xhorxhia, kanë ngritur akuza kundër një zyrtari të bardhë policor, pas të shtënave fatale me armë zjarri ndaj Rayshard Brooks, javën...

Postbllok policor në hyrje të autostradës, lëvizja nga Elbasani në Tiranë...

0
Një postbllok në Elbasan mësohet se nuk lejon lëvizjen e mjeteve drejt Tiranës nga tuneli i Krrabës, por vetëm nga rruga e vjetër, e...

Në Brazil 17 persona u vranë gjatë një aksionin policor

0
Një përleshje në qytetin verior të Brazilit Manaus midis policisë dhe trafikantëve të dyshuar të trafikut të drogës la 17 njerëz të vdekur, njoftuan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS