14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Policia e tiranës

Etiketim: policia e tiranës

Arrestohet holandezi në Tiranë, kapet me kokainë

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin në flagrancë të shtetasit K. B., 27 vjeç, banues në Holandë, për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e...

Incident para Kryeministrisë në Tiranë, arrestohet 32-vjeçari pasi tentoi të futej...

0
Policia e Shtetit ka njoftuar sot se ka arrestuar në flagrancë shtetasin A. L., 32 vjeç, pasi ka tentuar të futet me dhunë në...

Kapet me kokainë, arrestohet i riu në Tiranë

0
Një 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Tiranë pasi është kapur me kokainë të ndarë në doza gati për shitje.Policia bën të...

Policia e Tiranës ndëshkon 545 drejtues mjetesh në 24 orët e...

0
Policia Rrugore e Tiranës ka njoftuar sot se ka ndëshkuar me gjoba 545 drejtues mjetesh për shkelje të ndryshme në 24 orët e fundit.Sipas...

Tentuan të korruptonin policinë në Tiranë, procedohen penalisht 6 shtetas në...

0
Policia Rrugore e Tiranës ka njoftuar sot se ka goditur gjashtë raste të tentativës për të korruptuar punonjësit e policisë, me qëllim shmangien e...

SPAK kërkoi arrestimin e tij, vetëdorëzohet në polici ish-deputeti i PS-së...

0
Ish-deputeti i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Alqi Bllako është vetëdorëzuar sot në Policinë e Tiranës, pas kërkesës së Prokurorisë së Posaçme SPAK për arrestimin...

SPAK kërkoi arrestimin e tij, ndalohet nga policia ish-deputeti i PS-së...

0
Ish-deputeti i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Alqi Bllako është arrestuar sot nga Policia e Tiranës, pas kërkesës së Prokurorisë së Posaçme SPAK për arrestimin...

Policia arreston autorin e një zjarrvënieje në qendër të Tiranës, 28-vjeçari...

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e shtetasit E.J., 28 vjeç, i cili ka tentuar të djeg një automjet në pronësi të kompanisë...

Sherr masiv në një parking në Tiranë, plagosen dy persona

0
Një sherr masiv ka shpërthyer në një parking në Tiranë në afërsi të Liqenit Artificial, ku dy perona kanë mbetur të lënduar dhe janë...

Zbulohet skema e mashtrimit nëpërmjet “call center” në Tiranë, arrestohen 15...

0
Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale në Policinë e Shtetit në Shqipëri, Tonin Vocaj ka dalë sot në konferencë për shtyp pas finalizimit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS