20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plumba

Etiketim: plumba

“A kam plumba në kokë?”/ I traumatizuar dhe gjakosur, pak minuta...

0
publikon sot pamje pak minuta pas atentatit që iu bë Besnik Preçit në autostraden Lezhë-Tiranë.Në pamje shihen kalimtarë të cilët i ofrojnë ndihmë. Gjithashtu...

Plumba makinës së komshiut në Fier, 64-vjeçari: Qëlloi edhe drejt meje,...

0
Mbrëmjen e djeshme një 30-vjeçar nga Fieri ka qëlluar me armë në drejtim të automjetit të parkuar të 64-vjeçarit Mane Senka.Ngjarja ka ndodhur si...

U plagos me dy plumba në bark, ky është 44-vjeçari

0
Publikohet foto e Kujtim Memës, 44-vjeçarit që iu bë atentat në Lushnje.Mema ka marrë dy plumba në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë...

Ekzekutimi i Iljaz Çalit/ Gjashtë plumba i shkaktuan vdekjen

0
Gjashtë plumba i kanë shkaktuar vdekjen e Iljaz Çalit në atentatin e ndodhur mbrëmjen e 3 prillit 2022 në autostradën Tiranë - Durrës.Çali po...

VIDEO/ Breshëri plumbash në një furrë buke në Greqi, policia helene...

0
Detaje të reja janë bërë të ditura nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Vula të Greqisë (Athinë) të ndodhur pasditen e djesshme, ku...

Detajet e reja/ Vëllai i Talo Çelës u qëllua me 21...

0
Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi mafioz me armë zjarri i Bujar Çelës mëngjesin e sotëm në Elbasan. Sipas burimeve, ndaj Çelës janë shkrehur 21...

U ekzekutua me 14 plumba, Klevis Kapllani dyshohej si i përfshirë...

0
I ekzekutuar me 14 plumba dy ditë më parë, Klevis Kapllani, dyshohet se se u nxorr në pritë për shkak të ngjarjeve kriminale në...

Detaje nga ekzekutimi me 14 plumba i Klevis Kapllanit: Është përfshirë...

0
Marrin kthesë të fuqishme hetimet për vrasjen e  Klevis (Bledar) Kapllanit ditën e djeshme në Rrogozhinë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se përvec të...

U ekzekutua me 14 plumba brenda makinës së tij / Zbardhen...

0
Klevis Kapllani, 33-vjeç është ekzekutuar në Sinaballaj të Rrogozhinës. Sipas policisë i riu është gjetur i vrarë rreth orës 06:00, në makinën e tij. Por...

Plumba në zemër e në qafë/ Si u gjet viktima pasi...

0
Trupi i viktimës Emiljano Ramazani sot qëndroi për disa momente brenda makinës ku iu bë atentati, derisa në vendngjarje erdhën uniformat blu dhe vetë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS