19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pete Davidson

Etiketim: Pete Davidson

Kim Kardashian e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Pete Davidson: Është personi më i mirë në planet

Kim Kardashian e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Pete Davidson: Është...

0
Kim Kardashian ishte e mahnitur nga Pete Davidson duke folur me familjen dhe miqtë vetëm disa ditë pasi ata u panë të kapur për...
Fansat kritikojnë Kim Kardashianin për ‘kontrollin’ që ka mbi Pete Davidson

Fansat kritikojnë Kim Kardashianin për ‘kontrollin’ që ka mbi Pete Davidson

0
Fansat e Pete Davidson mendojnë se Kim Kardashian po përpiqet ta kontrolloj atë.Ylli televiziv së fundmi u pa duke i thënë atij të hiqte...
Pas tri martesave të dështuara, Kim Kardashian thotë se dëshiron të martohet për herë të katërt

Pas tri martesave të dështuara, Kim Kardashian thotë se dëshiron të...

0
Pas tri martesave të dështuara, Kim Kardashian është e hapur të thotë "Po" edhe një herë."Unë besoj në dashuri", thotë 41-vjeçarja në një klip...
Bisedë miliarderësh – Kim Kardashian dhe Elon Musk shihen në shoqëri të njëri-tjetrit në eventin …

Bisedë miliarderësh – Kim Kardashian dhe Elon Musk shihen në shoqëri...

0
Kim Kardashian dhe i dashuri i saj Pete Davidson shfrytëzuan mundësinë për t'u shoqëruar me miliarderin Elon Musk në "Met Gala 2022" të hënën...
Pete Davidson bën tatuazh dedikuar Kim Kardashianit dhe katër fëmijëve të saj?

Pete Davidson bën tatuazh dedikuar Kim Kardashianit dhe katër fëmijëve të...

0
Kur Pete Davidson u largua nga Teatri Fonda në Los Angeles të premten (29 prill), atij iu vu re një tatuazhi në qafën e...
Pete Davidson e shpëton Kim Kardashianin nga një moment i sikletshëm – ylli televiziv gati u rrëz…

Pete Davidson e shpëton Kim Kardashianin nga një moment i sikletshëm...

0
Pete Davidson arriti të shpëtonte partneren e tij nga një moment i sikletshëm, pasi Kim Kardashian ajo rrëshqiti teksa po ecte në darkën e...
Kim Kardashian shndërrohet në bionde dhe shfaqet me veshjen e Marilyn Monroe në “Met Gala 2022” -…

Kim Kardashian shndërrohet në bionde dhe shfaqet me veshjen e Marilyn...

0
Kim Kardashian i është përkushtuar në maksimum pamjes së saj në Met Gala.Në eventin e vitit 2022 të hënën (2 maj), ylli televiziv shkëlqeu...
Kim Kardashian dhe Pete Davidson shkëlqejnë në darkën e Shoqatës së Korrespondentëve të Shtëpisë …

Kim Kardashian dhe Pete Davidson shkëlqejnë në darkën e Shoqatës së...

0
Kim Kardashian bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me të dashurin Pete Davidson në darkën e Shoqatës së Korrespondentëve të Shtëpisë së...
Pete Davidson e mbështet të dashurën në gjyqin e Blac Chyna kundër familjes Kardashian-Jenner

Pete Davidson e mbështet të dashurën në gjyqin e Blac Chyna...

0
Pete Davidson është parë në gjykatë të enjten duke mbështetur të dashurën e tij, Kim Kardashian, gjatë gjyqit të Blac Chyna.Një burim konfirmoi për...
Kim Kardashian poston foto tjera ku shihet dorë për dore me Pete Davidson në premierën e “The Kar…

Kim Kardashian poston foto tjera ku shihet dorë për dore me...

0
Kim Kardashian ka vazhduar të sjellë imazhe dhe një vështrim më të afërt të marrëdhënies së saj me të dashurin Pete Davidson edhe përmes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS