fbpx
22 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Personave

Etiketim: personave

3 llojet e personave që “e helmojnë” zyrën

0
Pothuajse në çdo vend pune janë disa persona që e rëndojnë atmosferën dhe marrëdhëniet kolegiale. Puna na përball me shumë njerëz dhe kolegë, me disa...

Ndeshja e polemikave të mëdha, Liverpool-Atletico, u ka kushtuar jetën 41...

0
Ndeshjet e Ligës së Kampionëve mes Atalantës dhe Valencias në “San Siro” të Milanos dhe mes Liverpoolit e Atleticos së Madridit në “Anfield Road”...

OFL u dërgon formularin vetëdeklarimin të pasurisë 4 personave

0
Është rikthyer si më parë pas një”pushimi” nga pandemia Operacioni Forca e Ligjit. Ditën e sotme OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin...

Keni kujdes, nëse jeni një prej këtyre personave rrezikoni më shumë...

0
Erin Bromage, një imunolog krahasues dhe profesor i biologjisë në Universitetin e Massachusetts Dartmouth, e shpjegon më mirë. Dëshmitë sugjerojnë sa më gjatë të ekspozoheni...

Rita Ora i bashkohet kauzës kundër bulizmit ndaj personave që nuk...

0
Rita Ora është pjesë e kampanjës së “Rimel” kundër bulizmit. Kompania “Rimel London” përmes një kampanje bëjnë thirrje që secili të jetë i lirë të...

Aksidenti ne Kolonje, nderron jete njeri prej personave te aksidentuar –...

0
Ka ndërruar jetë njëri prej tre personave të aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Fier-Lushnje, te rrethrrotullimi i Kolonjës. ...

Vdes vrasësi i 7 personave, që vuante burgim të përjetshëm

0
Ivan Milat, vrasësi serik më famëkeq që vuante shtatë dënime të përjetshme, për vrasjen e shtatë personave, ka vdekur në moshën 74 vjeçare. Milat u...

Elbasan/ Renea aksion ndaj bizneseve dhe personave te dyshimte – Lajmi...

0
Grupe të Ndërhyrjes së Shpejtë në mbështetje të RENEA-s, gjithsej 60 efektivë me 10 makina kanë zbarkuar në qytetin e...

Fotot e kater personave te arrestuar me 617 kg kokaine “FK...

0
Katër persona janë arrestuar nga autoritetet braziliane për kapjen e 617 kg kokaine, në pakot e së cilës shkruaj “KF Elbasan”, çka hedh dyshime...

Del në dritë skandali, anëtari i KLP-së autor i plagosjes së...

0
Një ish-polic ka denoncuar në emisionin investigative, “Ajsberg” të gazetarit Artur Çani në Televizionin Fax News një ngjarje e cila ka ndodhur në vitin...