Ballina Etiketimet Penalisht

Etiketim: penalisht

Procedohen penalisht 4 shtetas në Fier për vepra të ndryshme penale

0
Policia e Fierit, me anë të një njoftimi zyrtar, ka bërë të ditur se ka proceduar penalisht 4 shtetas për vepra të ndryshme penale....

Kakavijë/ Tentoi të korruptojë punonjësin e Policisë Kufitare, procedohet penalisht 31-vjeçari

0
Tentoi të korruptonte punonjësin e Policisë Kufitare, për të dalë nga vendi ynë, pasi kishte tejkaluar afatin e qëndrimit në zonën Schengen, procedohet penalisht...

Dhunoi brutalisht të moshuarin në sytë e një fëmije, reagon Policia:...

0
Policia e Shtetit ka reagur në lidhje me procedimin penal të Resmi Nikës, i cili pak ditë më parë dhunoi një të moshuar në...

Akuzohet për shpërdorim detyre, procedohet penalisht inxhinieri urbanistik në bashkinë e...

0
Një 31-vjeçar është proceduar penalisht nga policia e Sarandës, pasi akuzohet për shpërdorim detyre. Uniformat blu raportojnë se Ariel Balani, me pozicion inxhinier urbanistik në...

I mituri u ankua për dhunën, procedohet penalisht drejtoresha dhe psikologia...

0
Policia e Vlorës ka proceduar penalisht drejtoreshën dhe psikologen e shtëpisë së fëmijës “Vangjel Pula”, pasi një i mitur u ankua në emisionin “Stop”,...

U kap me 44 mijë paund dhe 3 mijë euro në...

0
Rezart Balesi, është vënë nën hetim për pastrim parash në Fier, pasi u kap me 44 mijë paund dhe 3 mijë euro në makinë. Burime...

Emrat/ Keqtrajtuan fëmijët e jetimores, procedohen penalisht kujdestaret në Sarandë

0
Dy persona janë proceduar penalisht në Sarandë. Mësohet se shtetetaset Elisabeta Konomi dhe Lezina Basho pasi kanë keqtrajtuar 3 fëmijë brenda shtëpisë së fëmijëve. Njoftimi i...

Nuk deklaroi shumën e 19 mijë eurove në kufi, procedohet penalisht...

0
Policia Kufitare e Kakavijës ka proceduar penalisht një shtetas italian, pasi gjatë një kontrolli rutin, iu gjet shuma e konsiderueshme prej 19450 euro, të...

Ndezi zjarr e shkrumboi sipërfaqe të tëra, procedohet penalisht 58-vjeçari në...

0
Një 58-vjeçar është proceduar penalisht në Lushnjë, pasi ka djegur një sipërfaqe toke. Dyshohet se shtetasi me iniciale G.K., ka ndezur zjarr për djegien e...

Mbajti peng një grua në makinë, procedohet penalisht 33-vjeçari në Elbasan

0
Një 33-vjeçar është proceduar penalisht në Elbasan. Dyshohet se shtetasi me iniciale A.G., ka mbajtur në automjetin e tij një shtetase pa dëshirën e saj. Sakaq...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24