fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Patjeter

Etiketim: patjeter

Fëmijët duhet patjetër të hanë mëngjesin

0
Të ushqyerit  më vakte të rregullta është dieta idealë për çdo organizëm. Mjekët dietologë, i japin një rëndësi të veçantë vaktit të mëngjesit. Kjo...

Perimet në mëngjes, zbuloni pse duhen patjetër për shëndetin

0
Mëngjesi i mirë është gjysma e punës, ndaj edhe perimet duhen ngrënë në mëngjes. Të dhënat shkencore provojnë që nëse shtoni perimet në mëngjes,...

Lippi: Futbolli është industri, duhet të rifillojë patjetër

0
Duke folur për “Radio Deejay”, ish-trajneri i kombëtares italiane, Marcello Lippi, foli për rifillimin e Serie A:  “E tashmja që po përjetojmë është situatë delikate....

Nëse dëshironi martesë të lumtur, këtë lule patjetër duhet ta keni...

0
Sipas traditës, çiftet e reja martesore do të duhej të mbjellin këtë lule në kopshtin e tyre në mënyrë që t’i shoqërojë lumturia Me aromë...

Tare: Serie A duhet patjetër të vazhdoj

0
Futbolli italian është i pezulluar tash e një kohë të gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Igli Tare ashtu si presidenti i tij Claudio...

Këtë lule duhet patjetër ta keni në kopshtin tuaj këtë verë:...

0
Lulja më e popullarizuar për kultivim në ballkone dhe kopshte është petunia Kjo lule është shumë e lehtë për ta kultivuar, e përballon mirë motin...

Te gjithë ju që keni syze duhet me patjetër ti mësoni...

0
Mbajtja e syzeve optike dikur konsiderohej nevojë për të gjithë ata persona që kishin pro. bleme me shikimin, por vitet e fundit ato qëndrojnë...

Sindroma e vdekjes së papritur e fëmijës: Ankthi i çdo nëne...

0
Ferr i vërtetë për prindërit paraqet sindroma e vdekjes së papritur të fëmijës dhe paraqet dukurinë e tmerrshme për atë që shfaqet krejt rastësisht....

Njihuni me fuqitë mjekësore të trëndafilit të egër dhe pse duhet...

0
Kokrrat e Trëndafilit të Egër janë nga bimët medicinale me efektet më të fuqishme në organizmin e njeriut. Kokrrat e Trëndafilit të Egër thahen dhe...

Shenjat që ju jep trupi kur duhet të reduktoni patjetër sasinë...

0
Për shumë njerëz kafeja është një ndër pijet pa të cilat nuk bëjnë dot. Disa nuk mund ta nisin dot ditën pa një kafe,...