23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pastrim

Etiketim: pastrim

Akuza për pastrim parash dhe korrupsion/ Ja 15 provat që do...

0
Presidenti Ilir Meta duket se nuk do të jetë i vetmi që do të japë llogari përpara Prokurorëve të Strukturës së Posaçme Kundër Krimit...

Pastrim i plotë i zorrëve me ujë të njelmët: Të gjitha...

0
Shumica e njerëzve vuajnë nga kapsllëku dhe ushqimi i pasur me fibra shpesh nuk u ndihmon. Zgjidhja më e mirë është përdorimi i solucionit...

Mënyra më e thjeshtë për pastrim të grilave të skarës

0
Një radhë mish, një radhë perime dhe në fund një radhë simite të nxehura – pa dyshim janë kombinimi më i mirë për një...

Truk i provuar për pastrim të themeltë të enëve të shkrumbuara...

0
Sa më parë që ta zgjidhni këtë problem, aq më mirë Pas pjekjes perfekt të patateve dhe disa llojeve të mishit, ena rezistuese ndaj zjarrit...

Dera e furrës do të shkëlqejë dhe do të duket si...

0
Secila amvisë heq të zitë e ullirit me derën e furrës e cila ndotet me rastin e çdo pjekjeje Më së shumti telashe kanë rreth...

Vaj kokosi dhe sodë buke për një pastrim të plotë të...

0
Çdo femër është e fiksuar me pastrimin e fytyrës dhe kujdesin për lëkurën. Gjëja e parë që vërejmë te dikush është fytyra, kjo është arsyeja...

Jimmy Choo me këpucë të 600 eurove – kritikohet se duken...

0
Nëse do t’i shpenzoni 600 euro në këpucë, me siguri se nuk do ta pastroni shtëpinë duke i mbathur ato. Por, blerësit janë duke sugjeruar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS