27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paskuqan

Etiketim: Paskuqan

Mbyllet votimi i kryetarëve të degëve në Skrapar, Paskuqan, dega 16...

0
Kandidati Hajredin  Bakiasi është zgjedhur kryetar i PD-së dega Skrapar, pasi siguroi 69 për qind të votave.Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS