33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasaportë

Etiketim: pasaportë

400 lekë printimi i një letre/ Mbyllja e sporteleve shkakton kaos...

0
Kanë kaluar vetëm 3 ditë nga mbyllja e pothuajse të gjitha sporteleve të shërbimeve në vend. Siç edhe ishte njoftuar, tashmë çdo lloj veprimi...

Miratohet Ligji i ri në Kuvend, kush janë shqiptarët që përfitojnë...

0
Komisioni për Sigurinë Kombëtare në parlament miraton ndryshimet në ligjin për letërnjoftimin elektronik të shtetasve shqiptarë, sipas të cilit personat mbi moshën 75 vjeç,...

Rradhë të gjata dhe pritje në konsullatën e Selanikut, shqiptarët “toturohen”...

0
Në konsullatën shqiptare në Selanik prej ditësh me dhjetëra e qindra qytetarë presin në radhë për të aplikuar për pasaporta të reja, pasi afati...

Ndryshim i ri për pajisje me kartë identiteti dhe pasaportë

0
Drejtoria e Përgjithshme e Gjendjes Civile pranë Ministrisë së Brendshme ka hartuar një projektligj të ri për të gjithë të moshuarit mbi 75-vjeç. Drejtori Bledar...

Njoftim për emigrantët në Greqi, ja kur mund të aplikoni për...

0
Ambasada shqiptare në Athinë njofton datat e reja të takimeve të prapambetura për aplikim për pasaportë dhe kartë identiteti, të muajit korrik. Datat e reja...

Rama: Aplikimet për ID dhe pasaportë bëhen edhe online, përgjysmohet koha...

0
Përmes një postimi në facebook kryeministri Rama ka sqaruar tashmë ID-të dhe pasaportat mund të merren edhe online. Rama shkruan se procesi është lehtësuar ndjeshëm...

Arrestohet një grua me pasaportë false të Kim Kardashian

0
Një kolumbiane është arrestuar pasi kishte përdorur foton e Kim Kardashian në pasaportë. Një 29 vjeçare kolumbiane kishte përdorur foton e yllit të Instagramit, Kim...

E kishin dëbuar për mall, shqiptari kthehet sërish në Itali me...

0
Një shqiptar u arrestua nga policia e Piacenza në orët e vona të kësaj të shtune, para një lokali.   ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS