21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Partneren

Etiketim: partneren

‘Heroi’ i finales së Tiranës, pushime si baba. Në plazh me...

0
Sezoni është lënë prapa krahësh, lojtarët e Romës janë larguar nga "Trigoria" dhe po shijojnë pushimet e tyre të merituara, para se të kthehen...

Foto-Lajm/ Pasi kaloi vettingun, prokurori i Krujës “ekzaltohet” dhe puth në...

0
  Prokurori i Rrethit Gjyqësor Krujë, Florian Bonjaku, pas kalimit të vettingut në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit këtë të enjte nuk i ka përmbajtur...
Jon Batiste është martuar në fshehtësi me partneren e tij prej tetë vitesh

Jon Batiste është martuar në fshehtësi me partneren e tij prej...

0
Jon Batiste është martua në fshehtësi me Suleika Jaouad, të dashurën e tij prej tetë vitesh, gjatë muajit shkurt.Jaouad, e cila është autore e...

Hedhë partneren nga kati i tretë dhe e raporton si aksident,...

0
Policia ka zbardhet një ngjarje të ndodhur disa ditë më parë, e raportuar si aksidentale, në qytetin e Kamzës.Sipas një njoftimi të Policisë së...
Ceremonia e dasmës me partneren 53 vite më të re, Silvio Berlusconit i kushtoi 400 mijë euro

Ceremonia e dasmës me partneren 53 vite më të re, Silvio...

0
Silvio Berlusconi më në fundi bëri një dasmë simbolike me deputeten Marta Fascina, me 85-vjeçarin duke treguar kostumin e dhëndrit për të tretën herë,...
Silvio Berlusconi martohet në një ceremoni private me partneren e tij 53 vite më të re

Silvio Berlusconi martohet në një ceremoni private me partneren e tij...

0
Silvio Berlusconi është martuar me partneren e tij, Marta Fascina.Por martesa e 85-vjeçarit me 32-vjeçaren të cilët janë në lidhje prej tre vitesh nuk...
Aktori Dick Van Dyke flet për martesën me partneren e tij, e cila është 46 vite më e re

Aktori Dick Van Dyke flet për martesën me partneren e tij,...

0
Arlene Silver nuk priste të gjente dashurinë kur u takua për herë të parë me Dick Van Dyke.Ishte viti 2007 kur aktori mori pjesë...

Aktori italian bëhet baba….me partneren 46 vjeçare!

0
Riccardo Scamarcio , apo Stefano në filmin “Tre metri sopra il cielo”, pret një fëmijë me partneren e tij shtatë vjet më të madhe....

Georgina duket në super formë, Ronaldo duhet ndihet me fat për...

0
Georgina Rodriguez konsiderohet një nga femrat më seksi në planet. Georgina Rodriguez përveç romancës me sulmuesin e Juventus, Cristiano Ronaldo, komentohet mjaft edhe për postimet...

Ish- banori i “Big Brother” na prezanton me partneren super simpatike

0
Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuar ish-banori i “Big Brother” Erjon Zeqiraj dhe e partnerja e tij Blerta. Çifti këtë periudhë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS