28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partizani

Etiketim: Partizani

Partizani-Tirana, përplasja e fundit sezonale. Shehi e shikon derbin si ‘shampanjën’...

0
Partizani-Tirana do të luhet nesër për herë të fundit në këtë sezon. E veçanta e këtij derbi të madh të kryeqytetit është se mund...

SPAK konfirmon: Berisha nën hetim për çështjen e privatizimit të kompleksit...

0
Kryetari i Prokurorisë së Posaçme SPAK, Arben Kraja ka konfirmuar se ish-kryeministri, Sali Berisha dhe përfaqësues të qeverisë në vitet 2005-2013 janë nën hetim...

Largohet nga Partizani

0
Ndaj  Vllaznisë, Lorenc Trashi luajti ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Partizanit. Në ditët e ardhshme, anësori i kombëtares shqiptare do të...

Partizani ka vetëm 2 të prekur me Covid-19!

0
Një tjetër lajm i mirë për Partizanin. Ka qenë vetë klubi i kuq që ka njoftuar në faqen e saj zyrtare në Facebook shërimin...

Vllaznia mposht Kukësin dhe i vë kurorën e titullit Tiranës, Partizani...

0
Tirana është zyrtarisht kampione e Shqipërisë për herë të 25-të në histori. Kurorën e mbretëreshës së Superiores për këtë sezon ia vendosi Vllaznia me...

Egbo: Derbi duhet të luhet edhe nëse Partizani zbret në fushë...

0
Emanuel Egbo flet pa doreza. Në konferencën për shtyp 1 ditë përpara derbit të kryeqytetit ndaj Partizanit që do të luhet të premten në...

Partizani tenton transferimin e ish-futbollistit të Shkëndijës

0
Te Partizani priten ndryshime të mëdha në merkaton e kësaj vere, me skuadrën që mund të përjetojë një revolucion të vërtetë. Ndryshime nuk do të ketë vetëm në stol por edhe në...

18 gola në 5 takime/ Tirana marshon drejt titullit, Partizani drejt...

0
Ka përfunduar edhe java e parë e fazës së katërt në Superiore ku ka pasur disa rezultate interesante. Vlen të përmendet fakti se janë shënuar...

Ja sa para fiton Partizani nëse AIK blen kartonin e Jasir...

0
AIK-u ka të drejtën e blerjes së kartonit të Jasir Asanit deri më 30 gusht dhe nëse binden nga paraqitjet e tij, do ta...

Kaos te Partizani

0
Nën drejtimin e trajnerit Adolfo Sormani Partizani ka njohur më shumë rezultate negative. Që nga humbja në derbi Partizani njeh vetëm humbje, ku ajo ndaj Skënderbeut është e katërta radhazi. Me humbjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS