29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Park

Etiketim: park

Park fotovoltaik mbi digën e hidrocentralit në Shqipëri, KESH licencohet për...

0
Korporata Elektroenergjitike Shqiptare (KESH) ka marrë licencën për veprimtarinë e prodhimit të energjisë elektrike nga centrali fotovoltaik i Digës së Qyrsaqit.Centrali i prodhimit të...

Vera në Aqua Park, parku më i madh i lojërave të...

0
Parku më i madh i lojërave të ujit Aqua park është rihapur, duke zbatuar të gjitha protokollet e sigurisë të caktuar për përballimin e...

Aksident fatal te “City Park” në Tiranë, humb jetën 30-vjecarja

0
Një aksident i rëndë ndodhi mesditën e sotme në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, pranë “City Park”. Shtetasja me iniciale E.D., 30-vjeçe, ka humbur kontrollin e...

Nuk arrijnë të përmbahen: Pavarësisht karantinës, çifti del në park për...

0
Si duket ky çift nuk arriti të përmbajë veten, ata u kapën në  një park duke bërë seks në mes  të pandemisë së koronavirusit. Një...

Top Story/ Parlamenti Europian rezolutë për Vjosën: Nuk duhet ndërtuar hidroçentral,...

0
Transformimi në Park Kombëtar është kërkuar edhe nga Parlamenti Evropian përmes një rezolute të vitit 2017. Në pikën 32 të raportit theksohet se Raportet...

Evertoni ndal Liverpoolin në ‘Goodison Park’

0
Evertoni ka arritur t’i marrë një pikë të artë në shtëpi ndaj Liverpoolit, pasi takimi në Goodison Park përfundoi pa gola, e që ishte...

Tronditet Anglia/ Sulm në park, tre të vdekur

0
Një sulm me thikë ka ndodhur në Reading në Angli ku 3 persona kanë mbetur të vdekur si dhe 3 të tjerë janë plagosur...

Scholes: Park Ji-sung ishte një makth i vërtetë

0
Paul Scholes ka lavdëruar ish shokun e skuadrës, Park Ji-sung. Park është një nga lojtarët që ndoshta pak tifozë të rinj të Man United e...

Rooney: “Park Ji-Sung ishte po aq i rëndësishëm sa Ronaldo”

0
Wayne Rooney foli për ish-shokun e skuadrës së United, Park Ji-Sung dhe e krahasoi atë me Cristiano Ronaldo. Park Ji-Sung ka luajtur tek skuadra e...

Befason Rooney: Park Ji-Sung ishte aq i rëndësishëm për Man Utd...

0
Wayne Rooney ka krahasuar Park Ji-Sung me Cristiano Ronaldon. Rooney ka pasur shokë skuadre të dy Park dhe Ronaldo, gjatë kohës sa tre lojtarët aktivizoheshin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS