32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parisi

Etiketim: Parisi

Tensione Itali-Francë, Parisi: Jo ekstradimin e 10 anëtarëve të “Brigadës së...

0
Chambre de L’Instruction e Gjykatës së Apelit të Parisit ka vendosur të refuzojë ekstradimin e kërkuar nga Italia për dhjetë ish-terroristët e kuq të...

Turistët SHBA/ Parisi, pa burimin kryesor

0
Bashkimi Europian vendosi rihapjen e kufijve për 15 vende, por përjashtoi aty mes të tjerash dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por kjo pa...

Parisi pa turistë amerikanë

0
Bashkimi Europian vendosi rihapjen e kufijve për 15 vende, por përjashtoi aty mes të tjerash dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por kjo...

Berlini dhe Parisi përshpejtojnë hapat në dialogun Kosovë-Serbi, ja ku pritet...

0
Ndërsa të gjithë presin me kureshtje se ç’do të dalë nga takimi mes krerëve të Kosovës dhe Serbisë të shtunën në Shtëpinë e...

Enca me foto atraktive nga Parisi

0
Enca Haxhia publikoi edhe disa imazhe joshëse nga Parisi. Enca Haxhia këto ditë po shijon qëndrimin në Paris, ndërsa fansat nuk kanë si ta ndiejnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS