31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pari

Etiketim: pari

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së, Ferdinant Xhaferaj del i pari

0
Prej më shumë se një orë mbledhja e Grupit Parlamentar të PD-së, ka nisur diskutimi në lidhje me qasjen që do të kenë mbi...

Mbledhje e grupit parlamentar, Berisha: Do të jem i pari që...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se do të jetë pjesë në mbledhjen e grupit parlamentar.Në një deklaratë për mediat para selisë blu ai tha...

Vujoviq kritikon ashpër Aleksandër Vuçiqin: Unë do të jem i pari...

0
Ish hendbollisti dhe së fundi trajner i Zagrebit, Veselin Vujoviq, kritikoi ashpër presidentin e Serbisë,  Aleksandar Vuçiqin. Vujoviq (i lindur në Cetinjë të Malit të...

“I pari që preket është truri”, Pipero tregon si ka ndryshuar...

0
Mjeku Pëllumb Pipero ka bërë të ditur se Covid-19 nuk po sillet si virus respirator. Ai tha se ka raste që truri është i...

Guardiola: Juventus? Së pari kemi punë me mbretërit e Champions League

0
Pep Guardiola ka folur pas hedhjes së shortit të UEFA Champions League. Manchester City është në avantazh, pasi ndeshjen e parë e ka mposhtur 2-1...

I pari në botë/ Hotel prej ari në Vietnam- Që nga...

0
Një hotel që pretendon se është i pari në botë i larë me flori, është hapur në kryeqytetin vietnamez, Hanoi. Gjithçka, që nga tualetet...

E zbulon vetë presidenti: “Armiku” i Juves më uroi i pari...

0
Kthimi në futbollin e luajtur përkoi me një gëzim të madh për Napolin dhe Aurelio de Laurentiis. Triumfi në Kupën e Italisë ka ndryshuar...

Më të vlefshmit në botë – Mbappe i pari, Messi i...

0
Mbappe është futbollisti më i vlefshëm në botë me Sterlingun që renditet pas tij, dhe Sancho në vendin e tretë. Befasia është Messi, që...

Takimi me aleatët/ Shpëtim Idrizi i pari që mbërrin në selinë...

0
Në orën 14:00 pritet që të nisë takimi i kreut të PD Lulzim Basha me aleatët në selinë blu. Ndërkohë i pari që...

“Të dua” në çift: kush e thotë i pari dhe pse…

0
Si çift ju e dini, momenti i “Të dua” gjithmonë krijon siklet, vështirësi, frikë dhe kështu me radhë. Nuk është e lehtë të hapesh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS