22.5 C
Tirana
E diel, 4 Qershor, 2023
Ballina Etiketimet Parcelat

Etiketim: parcelat

Droni zbulon parcelat me drogë në Maliq, prangoset kryeplaku i fshatit

0
Vazhdojnë kontrollet e territorit nga toka dhe ajri, me dronë, me qëllim parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit. ...

Aksion anti-drogë në Janinë, policët dhe varkat lokalizojnë parcelat e drogës,...

0
Policia greke ka zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 3500 rrënjë kanabis sativa në Janinë. Operacioni anti-drogë është zhvilluar në zonën e Luros, ku...

Lulëkuqja ‘mbi” grurë, lulja mbulon parcelat në Bulqizë, ul prodhimin e...

0
Lulëkuqja ka mbuluar masivisht parcelat e kultivuara me grurë në Bulqizë. Ekspertët e Bujqësisë, pranojnë se fenomeni është i përhapur masivisht, çka pritet që...

Top Story/ Skandali, dy AMTP për të njëjtin person, me të...

0
Top Story, ka zbuluar një tjetër rast abuziv ku janë nxjerrë dy AMTP për të njëjtin person, me të dhëna të ndryshme për parcelat. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS