23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parave

Etiketim: parave

Aktakuzë ndaj gjashtë personave për “shpëlarje të parave” si dhe “posedim...

0
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë - Departamentin Special, kundër gjashtë të pandehurve me iniciale...

Forumi mbi pastrimin e parave në Shqipëri, priten më shumë rezultate...

0
Pastrimi i parave në Shqipëri po del përherë e më shpesh si problem shqetësues në disa studime e raporte vendase e ndërkombëtare si në...

Arrestohet një person nga Gostivari për shkak të falsifikimit të parave

0
Ministria e Punëve të Brendshme bëri të ditur se gjatë ditës së djeshme rreth orës 10:40, policët kanë arrestuar 54-vjeçarin A.S për shkak dyshimeve...

Dhjetë fakte interesante rreth parave !

0
Dhjetë fakte interesante rreth parave !

Amnistia fiskale, ekspertët: Synimi i qeverisë i paqartë, i hap rrugë...

0
Në Tiranë nisma e qeverisë për aministi fiskale dhe penale ka nxitur një valë të gjerë reagimesh në radhët e politikës, ekspertëve dhe institicioneve...

Amnistia fiskale, ekspertët për VOA: I hapet rruga pastrimit të parave

0
Në Tiranë nisma e qeverisë për aministi fiskale dhe penale ka nxitur një valë të gjerë reagimesh në radhët e politikës, ekspertëve dhe institicioneve...

Londra nuk është vend për pastrimin e parave ruse, thotë një...

0
Londra, si qendër kryesore botërore financiare, nuk është vendi për të pastruar paratë ruse, tha Sekretari britanik i Transportit, Grant Shapps. Komiteti i...

‘Drejtësia’ solli amnistinë, Bushati: Organet e drejtësisë do të garantojnë mosfutjen...

0
Ecuria e reformës në drejtësi dhe injektimi në ekonomi të parave janë 2 arsyet bazë që për PS duhet një amnisti fiskale. Në një...

Sekuestrimi i parave në Durrës, reagon Policia e Shtetit/ Zbardhet shuma...

0
Policia e Shtetit ka reaguar pas sekuestrimit të disa miliona eurove në Portin e Durrësit. Policia bën të ditur se vlera e sekuestruar është...

Vdes “daja” i Rinasit/ Ragip Hajdini u arrestua për grabitjen e...

0
Ndërron jetë në Spitalin e Traumës Ragip Hajdini, i njohur si Daja nga Kosova, i arrestuar për grabitjen e 9 prillit në Rinas. Vetëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS