37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paralajmërime

Etiketim: Paralajmërime

Google Maps shtojnë paralajmërime për COVID-19 në udhëzime

0
Karakteristikat do të përpiqen dhe të shmangin mbingarkimin e Google Maps duke shtuar paralajmërime të reja për koronavirusin në një përpjekje për të mbajtur...

Paralajmërime të reja për zjarret në Australi

0
Autoritetet australiane kanë paralajmëruar se zjarret e mëdha në dy shtete, Uellsin e Ri Jugor dhe Kuinslland do të vazhdojnë të përbëjnë kërcënim, pavarësisht...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS