fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Nisim

Etiketim: nisim

Vila: Gati ta nisim me fitore kundër Laçit

0
Teuta ndez “motorët” para rifillimit të kampionatit. Tashmë nuk ka më dyshime, pasi më 3 qershor skuadra do të zbresë në fushë për të...

Lleshaj: Nisim operacion kombëtar për mbrojtjen e mjedisit, ndëshkim në dy...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen...

Shulku jep lajmin e mirë: Ja kur vendoset për futbollin, stërvitjen...

0
Sekretari i Pergjithshem i FSHF, Ilir Shulku ka zbuluar se ditën e nesërme do të ketë një takim me Ministrinë e Shëndetësisë, kiu do...

Ronaldo nuk ka dyshime: Së shpejti do të nisim të luajmë

0
Cristiano Ronaldo duket i bindur se ai së shpejti me skuadrën e tij Juventus do të rikthehet për të luajtur në Serie A. Skuadra e...

Grida Duma ia thote Bashes ne sy te aleateve: Te nisim...

0
Mbledhja me dyer te mbyllura e aleatëve në selinë blu nuk prodhoi një datë proteste po i dha jehonë kërkesës së...