4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Nika

Etiketim: Nika

Resmi Nika në procedim, njeriu i tij nga arratia “shantazhon” Muhamed...

0
Vëllezrit Nika, pronarët e linjës së urbaneve të Vorës dhe menaxherët e linjës së urbaneve të Tiranës së Re nuk ndalen. Pas dhunës së ushtruar...

Resmi Nika sërish në liri, përse policia thjesht e procedon dhe...

0
Policia e Shtetit ka dalë me një reagim ditën e sotme në lidhje me ngjarjen e dhunimit të një të moshuari në stacionin e...

Vëllezërit Nika këta rrahës serial/ Përse Bashkia i lejon të disponojnë...

0
Linjat e transportit Tiranës së Re dhe Vorës  janë më të populluarat por gjithashtu edhe  më problematiket në kryeqytet. Udhëtarët herë pas here janë bërë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS