fbpx
20 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ndryshojnë

Etiketim: ndryshojnë

Shtatë këshilla bukurie mbledhur në glob, të ndryshojnë jetën

0
Këto janë truket shekullore të bukurisë që i ka përzgjedhur nëpër botë, Merissa Principe në Hellogigles.com Vaj kokosi për të mbrojtur flokët nga dëmtimet. Tajlandë Vaji i arrës së...

Shtatë këshilla bukurie mbledhur në glob, të ndryshojnë jetën

0
Këto janë truket shekullore të bukurisë që i ka përzgjedhur nëpër botë, Merissa Principe në Hellogigles.com Vaj kokosi për të mbrojtur flokët nga dëmtimet. Tajlandë Vaji i arrës së...

Shtatë këshilla bukurie mbledhur në glob, të ndryshojnë jetën

0
Vaj kokosi për të mbrojtur flokët nga dëmtimet. Tajlandë Vaji i arrës së kokosit është i pasur me acid laurik, i cili ka veti antimikrobike...

Thënie nga Goethe që do t’jua ndryshojnë mënyrën si e shihni...

0
Johann Wolfgang von Goethe (1749 – 1832) ka qenë poet gjerman, dramaturg, novelist dhe shkencëtar. Ai konsiderohet një prej figurave më të mëdha letrare...

Nga Mark Wahlberg tek Eminem – të fshehtat e nëntë të...

0
Për personalitet e famshme raportohet çdo ditë, aq sa është vështirë të mendohet se ka diçka për ta që publiku nuk e di. Megjithatë,...

Qelizat e zemrës ndryshojnë në hapësirë, por çfarë ndodh kur kthehen...

0
Ideja e fluturimit në hapësirë ​​mund të ndikojë që zemra të ndalojë së rrahuri për një moment, por udhëtimi përtej Tokës mund të ndryshojë...

Studim i fundit/ Një në pesë të rinj ndryshojnë orientimin seksual

0
Një studim I bërë në Kaliforninë e Veri-ut, mbi seksualitetin e adoleshentëve, ka rezultuar se një në pesë të rinj ndryshojnë orientimin e tyre...

Thëniet nga Dalai Lama që do t’jua ndryshojnë krejtësisht jetën

0
Shenjtëria e tij, Dalai Lama, është lider botëror që është i përkushtuar për promovimin e vlerave pozitive, siç është vetë-displina, toleranca, falja, mëshira dhe...

Kur femra në martesë jep shumë, ajo gjithmonë merr pak: Qe...

0
Kur personit i dhemb dhëmbi, vështirë se mund të jetë i sjellshëm dhe i këndshëm. Njësoj vlen edhe për femrën e pakënaqur Madje edhe nëse...