18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Ndezi

Etiketim: ndezi

Ndezi zjarr në tokën e tij por i doli nga kontrolli,...

0
Ka nisur sot  procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin L. F., 64 vjeç, pasi mësohet se në fshatin Margëlliç, Patos, ka ndezur...

Ndezi zjarr e shkrumboi sipërfaqe të tëra, procedohet penalisht 58-vjeçari në...

0
Një 58-vjeçar është proceduar penalisht në Lushnjë, pasi ka djegur një sipërfaqe toke. Dyshohet se shtetasi me iniciale G.K., ka ndezur zjarr për djegien e...

Ndezi zjarr e shkrumboi sipërfaqe të tëra toke me pisha, arrestohet...

0
Një 41-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi ka djegur një sipërfaqe toke me pisha dhe disa pemë ulliri. Dyshohet se shtetasi me iniciale Y.M., ka...

Ndezi zjarr në pronë shtetërore/ Arrestohet në flagrancë 59-vjeçari në Gjirokastër

0
Ndezi zjarr në pronë shtetërore me qëllim hapjen e kullotave, arrestohet në flagrancë 59-vjeçari.Policia bën me dije se u arrestuan në flagrancë shtetasi I....
Bruno Mars ndezi një cigare në skenën e “Grammy Awards”, fansat e krahasojnë me shuplakën famëkeq…

Bruno Mars ndezi një cigare në skenën e “Grammy Awards”, fansat...

0
Shikuesit e ceremonisë së 64-të të ndarjes së çmimeve "Grammy" mbetën me gojë hapur kur Bruno Mars ndezi një cigare në skenë ndërsa merrte...

Ndezi zjarr me qëllim hapjen e kullotave, arrestohet 57-vjeçari

0
Një 57-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Vlorë pasi ndezi zjarr me qëllim hapjen e kullotave.Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin...

Ndezi zjarr për hapjen e kullotave dhe dogji pyllin, në pranga...

0
Një 60-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës për veprat penale "Shkatërrimi i pronës me zjarr" dhe "Shkatërrimi nga pakujdesia me zjarr i pyjeve...

Njoftimi për shtatzëninë e Meghan Markle ndezi zemërimin mbretëror, libri ‘Royals...

0
Problemet u shtuan kur Meghan mbeti shtatzënë pas anëtarësimit në Familjen Mbretërore, por edhe për shkak të mënyrës se si u njoftua lajmi. Libri, “Royals...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS