fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ndërtimi

Etiketim: ndërtimi

Ndërtimi i teatrit të ri nga shteti, Zhupa: Lehtëson oligarkët që...

0
Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa e ftuar në Ora News shprehet se me ndërtimn e teatrit të ri kombëtar nga shteti, qeveria ka lehtësuar...

Nuk ka asnjë sinjal më të mirë sesa ndërtimi i stadiumit...

0
“Nuk ka asnjë sinjal më të mirë sesa ndërtimi në Milano i stadiumit më të bukur në botë. Interi dhe Milani po bashkëpunojnë në...

35-vjeçari ra nga lartësia ku po punonte dhe humbi jetën/ Arrestohet...

0
Është arrestuar në flagrancë inxhinieri i një firme ndërtimi dhe procedohet penalisht administratori i firmës nënkontraktore, pasi ditën e djeshme, në rrugën “3 Dëshmorët”,...

Për herë të parë që nga ndërtimi, riparohet porta tre në...

0
Hidrocentrali i Fierzës, më i madhi në vend ka nisur punën në vitin 1978 dhe prej asaj kohe nuk ishin kryer riparime në portat...

Nis ndërtimi i shtëpive në fshatin Vidohovë

0
Në fshatin Vidohovë të Devollit ka nisur ndërtimi i shtëpive të dëmtuara nga tërmeti i Qershorit. Por banorët pretendojnë se përzgjedhja e banesave që...