25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbushet

Etiketim: mbushet

Ryva Kajtazi për operacionet plastike: Nganjëherë të mbushet mendja sikur vetëm në sallë të opera…

Ryva Kajtazi për operacionet plastike: Nganjëherë të mbushet mendja sikur vetëm...

0
Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin "Shija e Anës".Ajo ka rrëfyer detaje të ndryshme nga jeta e...

Nisi plazhi/ Bregdeti mbushet me vizitorë nga vendi, Kosova dhe të...

0
Sezoni turistik u hap më 3 maj, por kjo është fundjava e parë që ka kthyer masivisht pushuesit në plazhet e Durrësit. Temperaturat e...

Emergjenca e re mbushet me shtretër jofunksional

0
Hapësirat e Klinikës së Re Emergjente po shërbejnë si një depo për shtretërit ju-funksionalë dhe inventarëve të tjera.Në mesin e këtyre, shihen se janë...

Puro dhe fara, mbushet stadiumi i Ballkanit

0
Sot zhvillohet java e 31-të në IPKO Superligën e Kosovës, ku në program janë gjashtë sfida shumë interesante, shkruan Insporti. Sfidë jashtëzakonisht interesant është edhe...

Mbushet Infektivi, mbërrijnë pacientët e parë me koronavirus, 6 të infektuar...

0
Situata vijon të përkeqësohet ditë pas dite në Spitalin Infektiv, ku numri i të infektuarve me koronavirus ka shënuar një rritje të frikshme prej...

Mbushet Infektivi, Manastirliu tek ‘Shefqet Ndroqi’: Sanatoriumi kthehet në COVID2

0
Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2 13 Korrik, Tiranë- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të...

“Keqmenaxhim i koronavirusit”/ Sheshi Rabin mbushet me tubues, shpërthejnë protestat në...

0
Mijëra izraelitë protestuan në Tel Aviv kundër vështirësive ekonomike të shkaktuara sipas tyre nga keqmenaxhimi i krizës së koronavirusit. Sheshi Rabin u mbush me...

Mbushet plazhi i Vlorës, në Lungomare, plazh dhe punime me rruspa...

0
Plazhi i Vlorës është mbushur me pushues diten e sotme duke u populluar ne menyre te konsiderueshme. Në bregdet kryesisht janë parë pushues...

Dua ‘mbushet’ me zemra, gjoksi merr vëmendje

0
Dua Lipa po qëndron në shtëpi për shkak të rrezikut me infektiv COVID19. Ajo u bë shumë aktive në rrjetet sociale ku po poston fotografi...

Plazh ne vjeshte, Shengjini mbushet me vendas e te huaj –...

0
Kur jemi ne 10 ditëshin e fundit te tetorit, temperaturat e pazakonta kanë favorizuar të apasionuarit pas detit që të notojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS