fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Macron

Etiketim: Macron

Kryeministri italian imiton Macron? Rrezikohet mbyllja e Serie A

0
Shumë rajone (Lacio, Kampania, Emilia-Romanja dhe Sardenja) kanë bërë lëshime dhe i kanë dhënë të drejtë klubeve që i përkasin territorit të tyre që...

Macron me lajm të keq

0
Franca është një nga shtetet që do të mbyllë futbollin deri në sezonin e ri. Kampionati i Ligue 1 në Francë, si dhe ai i...

Macron dhe Merkel shtojnë përpjekjet për të përfunduar konfliktin në Ukrainë

0
Parisi do të jetë nikoqir i një samiti, që ka për synim të përfundojë konfliktin në Ukrainën lindore. Njoftimi është bërë nga presidenca franceze, pas...

Macron: NATO-s i ka vdekur truri

0
Presidenti i Francës Emmanuel Macron ka dhënë një intervistë për The Economist ka folur për NATO-n. Macron e ka quajtur NATO-n një “tru i vdekur”...

Macron: Kina të hapë tregun dhe të bashkëpunojë me Evropën

0
Presidenti francez, Emmanuel Macron i kërkoi sot Kinës ta hapë më shumë tregun e saj për kompanitë e huaja dhe të bashkëpunojë me Evropën...

Historia e një dashurie me 24 vite diferencë, të fshehtat e...

0
Libri me një fjali “Ai sa kish mbushur të shtatëmbëdhjetat” është një vëzhgim i hollë dhe intim për të hedhur dritë në një prej historive më...

Negociatat, Vasili: A do ta padise Macron kryeministrin Rama per shpifje?!...

0
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili në një shkrim në rrjetet sociale shkruan se dje kryeministri Edi Rama teksa fliste për negociatat nxori si...

“Franca qasje tjeter me Gjermanine”, Rama: Macron foli per “bishta” –...

0
Kryeministri Edi Rama ka folur sërish për refuzimin e negociatave për Shqipërinë. I ftuar në emisionin “Opinion”, shefi i qeverisë pohoi...

Deshtimi i negociatave, Rama: Pse Macron foli per “bishta” – Lajmi...

0
Kryeministri Edi Rama ka folur sërish për refuzimin e negociatave për Shqipërinë. I ftuar në emisionin “Opinion”, shefi i qeverisë pohoi se vetëm dy...

Mediat serbe: A po ofron Macron “partneritet te privilegjuar” me Ballkanin?!...

0
Presidenti i Francës Emmanuel Macron, njeriu që me veton e tij bllokoi çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së...