Ballina Etiketimet Luaj

Etiketim: luaj

Broja, gati për sfidën ndaj Izraelit: Më pëlqen të luaj nga...

0
Ai nuk ka qenë pjesë e grumbullimit të kombëtares prej ditës së parë për sfidat e qershorit. Nuk luajti dot as ndaj Islandës në...

Donnarumma, me një dorë e gjysmë ndaj Hungarisë: Për këtë fanellë...

0
Italia vijon "restart"-in. Kombëtarja e Roberto Mancinit rikthehet te fitorja dhe konfirmon gjërat e mira që ishin parë kundër Gjermanisë. Një fitore e rëndësishme...

RigoN nga BNE do të luajë në showmatch me lojtarë të...

0
Ylli i ekipit Bad News Eagles, Rigon 'rigoN' Gashi, do të luajë sot (e diel) në showmatch të PGL Antwerp Major, ndeshje kjo që...
Peticioni jep rezultat: Amber Heard do të luajë më pak se 10 minuta në “Aquaman 2”

Peticioni jep rezultat: Amber Heard do të luajë më pak se...

0
Amber Heard do të luajë më pak se 10 minuta në filmin "Aquaman 2". Ky vendim u mor nga producentët pas një peticioni për...

Leon Dajaku: Nuk them se nuk do të luaj te Kosova

0
Talenti i Bayern Munich, Leon Dajaku, nuk i ka mbyllur derën Kombëtares së Kosovës, duke e lënë të hapur mundësinë që në të ardhmen...

Ziyech: Gjithmonë kam ëndërruar që të luaj në Premier League

0
Hakim Ziyech thotë se transferimi i tij te Chelsea është një ëndërr e bërë realitet sepse ai gjithmonë ka dashur të luajë në Premierligë. Marokeni...

Ibrahimovic: Nuk luaj për kontratë të re, Milani duhet të ketë...

0
Zlatan Ibrahomovic e ka ndihmuar shumë skuadrën e Milanit që të rritet dhe të kthehet të rezultatet pozitive që kur u rikthye në muajin...

Simeone: Ëndërroj të luaj për Atletico Madridin

0
Sulmuesi i Cagliarit, Giovanni Simeone e pranon se dëshiron të luajë për babanë e tij te Atletico Madridi dhe e konsideron Gonzalo Higuainin model të tij. Giovanni është...

Leao: Preferoj të luaj në krah

0
Rafael Leao ka folur për pozitën e tij në formacionin e Milan. Ylli portugez i Milan shpeshherë këtë edicion është vendosur në qendër të sulmit,...

Ronaldinho do të rikthehet të luaj futboll profesionist në këtë ligë?

0
Ish futbollisti i Barcelonës, Ronaldinho po shqyrton mundësinë e daljes nga pensionimi, transmeton Insporti. Ylli brazilian dëshiron t’i bashkohet ekipt argjentinas Gimnasia y Esgrima La...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24