Ballina Etiketimet Lokalet

Etiketim: lokalet

Lokalet në Shkodër/ Voton Jozefina Topalli: Ja arsyet pse erdha me...

0
Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka votuar ditën e sotme për zgjedhjet vendore në Shkodër e shoqëruar nga bashëshorti dhe vajza e tyre, Megi...

Shpërndante kanabis në lokalet e natës, arrestohet 50-vjeçari

0
Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas 50-vjeçar me inicialet D.Ç., i cili dyshohet se do të shpërndante doza droge në lokalet e natës....

Shpërndanin lëndë narkotike në lokalet e natës, arrestohen dy shqiptarë në...

0
ITALI - Policia italiane ka vendosur në pranga dy shqiptarë pasi po tentonin të tregtonin drogë në lokalet e natës zonën e via Papirias.Të...

Lokalet nuk frekuentohen si dikur/ Shoqata e bareve e restoranteve: Shumë...

0
Krizë pas krize, puna në bare dhe restorante nuk është më si dikur. Ky duhet të ishte muaji kur fluksi i njerëzve në lokale...

Lokalet në Vushtrri të stërmbushura, Xhafer Tahiri “mbyllë sytë”, dhe merret...

0
Disa kafiteri në Vushtrri vazhdojnë që të mos reskeptojnë rekomandimet e IKSHP-së, që të ruhet distanca sociale. Media e ka siguruar një fotografi të njërit...

Pushime pa ‘jetë nate’: Boshatisen lokalet në Sarandë

0
Vendimi i ndalimit të muzikës dhe festave si masë kundër përhapjes së koronavirusit, bën që pas orës 20:00 e gjithë vija bregdetare të heshtë. Biznesi...

Koronavirusi/ Qeveria britanike ndihmë për lokalet e muzikës live

0
Në Britaninë e Madhe, qeveria ka menduar edhe për muzikën. Qeveria britanike ka akorduar një ndihmë emergjente për shkak të pandemisë, për ambientet...

Pipero i del kundër Ramës për lokalet e natës: Muzika të...

0
Mjeku Pëllumb Pipero ka folur për vendimin për mbylljen e bareve dhe lokaleve të natës si dhe ndalimin e muzikës pas orës 20:00. Pipero...

“A jemi të ndërgjegjshëm se sa e shtrenjtë është jeta?”/ Mjeku:...

0
Mjeku i Urgjencës në QSUT, Eqerem Hasani ka ndarë në facebook një apel për të gjithë qytetarët që të ruhen nga virusi, të respektojnë...

Shtim i infektimeve, policia apel qytetarëve: Shmangni festat, funeralet dhe lokalet

0
Nisur nga situata e koronavirusit në vend, ku ditët e fundit ka pasur shifra të larta infektimesh policia e Tiranës apelon për qytetarët, për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24