Ballina Etiketimet Lokale

Etiketim: lokale

Zgjedhjet lokale/ Shpëtim Idrizi: Kjo ditë është shumë e rëndësishme për...

0
Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka votuar sot në qendrën nr 54 në Tiranë i shoqëruar nga bashkëshortja dhe dy djemtë e tij. Pas...

Zgjedhjet lokale/ PDIU takim elektoral me mbështetësit e saj në Tiranë

0
Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet zhvilloi ditën e sotme një takim elektoral me mbështetësit e saj në kuadër të zgjedhjeve lokale të 14 majit....

Zgjedhjet lokale/ Ervin Demo: Duhet të marrim një rezultat historik

0
Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Beratit, Ervin Demo, thotë se nën drejtimin e tij paketa turistike e qytetit ka pësuar një transformim...

Disfata e PD-së në zgjedhjet e pjesshme lokale/ Salianji: Ditë e...

0
Zgjedhjet e pjesshme lokale në gjashtë bashki të vendit treguan se Partia Demokratike ka humbur elektoratin e saj besnik.Në pesë nga gjashtë bashkitë ku...

Pjesëmarrje e ulët në zgjedhjet e pjesshme lokale

0
Një pjesëmarrje e ulët është vënë re në votimet e sotme në 6 bashkitë e vendit. Sipas KQZ-së në votime deri në orën 14:00...

​Zgjedhjet e pjesshme lokale, mbyllet zyrtarisht procesi i votimit në Shqipëri

0
Është mbyllur zyrtarisht orari për procesin e votimit në zgjedhjet e pjesshme lokale në 6 bashki të Shqipërisë.654.538 qytetarë shqiptarë kishin mundësinë të ushtronin...

Zgjedhjet e pjesshme lokale/ KQZ: Materialet zgjedhore janë shpërndarë në të...

0
Baza materiale për procesin e zgjedhjeve të pjesshme në 6 bashki të vendit është shpërndarë plotësisht, sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.Ka përfunduar shpërndarja e...

‘Tani punoj në…’, trondit këngëtarja shqiptare: Tentova të vras veten kur...

0
Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e dy fëmijëve, e cila...

Nuk ndaluan muzikën pas orës 20:00, gjobiten me nga 1 milionë...

0
Dy bar- restorante dhe një lokal në Vlorë e Sarandë janë gjobitur pasi nuk ndaluan muzikën pas orës 20:00. Uniformat blu njoftojnë se gjobat...

Gastronomët: Shtetit i dhamë 350 milionë euro, tani 26 lokale në...

0
Për të kundërshtuar kufizimet dhe masat e Qeverisë që po u pamundësojnë punën nëpër kafiteri, Shoqata e Gastronomëve ka vendosur që këtë të hënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24