17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme shqip

Etiketim: lajme shqip

“S’e dua më motrën tënde, do ndahem”, kërkesa për divorc ‘tërboi’...

0
Krimi në familje “godet” në Durrës Spiro Toli ka mbetur i plagosur pas një sherri banal me kunatin e tij Festim Hoxha, i cili...

Policia zbulon lojëra fati në Elbasan, arrestohet pronari i lokalit/ Në...

0
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të organizimit të lotarive të paligjshme, duke vënë në pranga 4 persona. Mësohet se janë arrestuar pronari...

Horoskopi Ditor e Hene, 8 Qershor 2020 – Horoskopi Shqip #horoskopi

0
Horoskopi për ditën E Hene, 5 Qershor 2020 | #horoskopi Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopivjetor, shenjat e horoskopit dhe më shumë! Ky...

Tronditëse 26-vjeçari vret të dashurën dhe me trupin e saj të...

0
Një 26-vjeçar në #Rusi, ka vrarë të dashurën e tij 24-vjeçare, por nuk është mjaftuar me kaq, e vendosi në një karrocë dore dhe...

U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 23-vjeçari |...

0
Një lajm i trishtë vjen nga #dibra, ku është mësuar se i riu që u vetëplagos mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spital. 23-vjeçari...

Horoskopi Ditor – E Merkure – 13 Maj 2020 | SHQIP

0
Horoskopi Ditor - E Merkure - 13 Maj 2020 | SHQIP Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopi vjetor, shenjat e horoskopit dhe...

Horoskopi Ditor – E Marte – 12 Maj 2020 | SHQIP

0
Horoskopi Ditor - E Marte - 12 Maj 2020 | SHQIP Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopi vjetor, shenjat e horoskopit dhe...

Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me...

0
Këto janë 14 vendet ku mund të udhëtoni pa vizë me pasaportë të Kosovës | SHQIP Shtetet në të cilat Kosova ka drejtë të udhëtojë...

Horoskopi Ditor – E Hene – 11 Maj 2020 | SHQIP

0
Horoskopi Ditor - E Hene - 11 Maj 2020 | SHQIP Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopi vjetor, shenjat e horoskopit dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS