fbpx
27 C
Tirana
E hënë, 6 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme shqip live stream

Etiketim: lajme shqip live stream

Plagoset një 28-vjeçar në Shijak

0
Një i ri ka mbetur i plagosur në Shijak mbrëmjen e sotme. Sipas informacioneve ai është plagosur me armë zjarri dhe fatmirësisht është jashtë...

Plazhet gati për pushuesit/ Shëngjin, përgatitjet e fundit para hapjes së...

0
Bizneset e Shëngjinit kanë nisur përgatitjet për sezonin turistik pasi të hënën pritet të hapet dhe plazhi. Në bregdet po punohet për të vendosur...

Orët e fundit të zgjedhores, Shehu: PD e ka të sigurtë...

0
Ndërsa ka nisur numërimi mbrapsht për reformën zgjedhore, ish-deputeti Tritan Shehu thotë pwr Ora News se nuk ka pritshmëri të mëdha prej saj. Demokratët janë...

Aksident në Elbasan, furgoni i mallrave përfundon në përrua

0
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme (30 maj) në Mirakë të Elbasanit ndërsa një furgon mallrash ka dalë nga rruga e për pasojë...

PD: Të shkarkohet Veliu! Rama hesht se është peng i urdhrave...

0
Partia Demokratike kërkon shkarkimin e drejtorit të përgjithshëm të policisë së shtetit Ardi Veliu. Ish-deputetja, Albana Vokshi, e cilësoi skandaloze justifimin që zyrtari i lartë...

Nesër bie “gongu”, rinisin negociatat PD-PS për futjen e teknologjisë në...

0
Për reformën zgjedhore në Shqipëri ka nisur numërimi mbrapsht. Nesër është afati për të cilin palët janë angazhuar ta përmbyllin atë. Ora 17:00 e...

Cakaj: Nuk i imponohemi Kosovës, asnjë marrëveshje s’kalon pa ratifikim në...

0
Kryediplomati shqiptar, Gent Cakaj, i konsideron sulme të ulëta politike disa pretendime në vend dhe në Prishtinë se Tirana synon ta dëmtojë Kosovën territorialisht...

Tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës rihter në Shqipëri, ja ku...

0
Një tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës riheter ka rënë para pak minutash në Maliq. Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në Korçë. Ditën e...

“Zgjedhorja”/ Hajdari: Të punojmë pa pushim, të mos e mbyllim mbledhjen...

0
“Duke qenë se na ndajnë vetëm 24 orë nga mbarimi i afatit që kemi vendosur për të përfunduar reformën zgjedhore dhe ende jemi larg...

24 orë nga mbarimi i afatit/ “Zgjedhorja”, Vasili: Asnjë lëshim Rilindjes...

0
“Refuzimi nga Rilindja i propozimit të Opozitës së Bashkuar, i cili garanton votën e lirë, eviton mbushjen e kutive të votimit si dhe barazi...