fbpx
31 C
Tirana
E hënë, 6 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme nga vipat shqiptare

Etiketim: lajme nga vipat shqiptare

Nëse s’dini ç’dhuratë t’i bëni partnerit për përvjetor, merrni shembull nga...

0
Princi Harry dhe Meghan Markle festuan së fundmi përvjetorin e dytë të martesës. Me siguri jeni kuriozë të dini se çfarë dhuratash shkëmbyen ata...

Pozicioni si flini në çift tregon shumë për lidhjen tuaj

0
Sipas ekspertëve të njohjes, gjuhës dhe psikologjisë, pozicioni në të cilin çiftet flenë tregon shumë për natyrën e marrëdhënies që kanë! Sepse pavarësisht gjithçkaje,...

Olta Gixhari tregon ‘hallin’ e pritjes së ëmbël, po gjininë e...

0
Sapo Olta Gixhari zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së parë, pa dyshim, në adresë të saj u nisën...

Luana tregon fizikun e përsosur nga ballkoni i shtëpisë

0
Luana Vjollca realizoi set fotografik nga ballkoni i shtëpisë. Luana Vjollca gjatë këtyre muajve të pandemisë është aktivizuar shumë në rrjete sociale. Moderatorja, së fundi publikoi...

Ky ishte emri i vërtetë i modeles Heidi Lushtaku para se...

0
Heidi Lushtaku e ka ndërruar emrin, kështu quhej vite më parë. Heidi Lushtaku është njëra ndër modelet shqiptare që njihet në botë. Ajo u...

Pse disa njerëz janë vazhdimisht të zemëruar?

0
Ka njerëz që janë vazhdimisht të inatosur, sikur zemërimi të jetë gjendja e tyre natyrore! Këta njerëz nuk hezitojnë të lëshojnë zemërimin tek të...

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

0
Gërryerja e zorrëve është problemi më i vogël… Shumica e nutricionistëve këshillojnë që patjetër të hani diçka gjysmë ore pas stërvitjes, sepse trupit i nevojitet...

Kylie Jenner thekson format e përkryera në bikini

0
Kylie Jenner duket tërheqëse në fotot e fundit. Kylie Jenner ka reklamuar sërish asetet e trupore në një foto të publikuar në Instagram orë më...

4 mënyrat që ju ndihmojnë të puthni më mirë

0
Ka nuancë romantike që të puthni dikë si duhet dhe ka mënyra të lehta edhe nëse ju jeni pa eksperiencë. Këto mënyra do ju ndihmojnë...

Ariana Grande ende vuan nga “PTSD”, 3 vite pas sulmit në...

0
3 vite më parë një sulm kamikazë morri jetën e 22 personave në Manchester. Menaxheri i Ariana Grande, Skotter Braun ka zbuluar se këngëtarja është...