fbpx
16 C
Tirana
Sunday, April 5, 2020
Ballina Etiketimet Lajme nga vipat shqiptare

Etiketim: lajme nga vipat shqiptare

Çfarë pëlqejnë vërtetë burrat tek gjoksi i grave? A janë gjinjtë...

0
Bukuria e gjinjve të femrave është një sinjal i fortë dhe mjaft tërheqës për burrat, aq sa shumë gra kalojnë orë të tëra në...

Fansat e vegjël surprizojnë Gjikon, i bëjnë dhuratë për djalin

0
Reperi i njohur kosovar Gjiko, disa javë më parë është bërë baba për herë të parë.Gjiko ka shumë fansat, të cilët duan për muzikën...

Prezantuesja e njohur shfrenohet pa limite, tregon më shumë se ç’duhet

0
Prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore”, kurrë nuk dështon të bëhet krefjalë mediave rozë, dhe kjo për shkak të veprimeve të saj sensuale dhe...

Me një video provokuese, Dua Lipa paralajmëron rikthimin e fuqishëm: Ju...

0
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, kjo nuk do të jetë edhe...

Kjo është mosha kur gratë përjetojnë seksin më të mirë të...

0
Ju mendoni se kur jeni 20 vjeç, keni mundësinë për të shijuar seksin më fantastik të jetës? Më shumë orgazma? Më shumë kënaqësi? Supozohet...

Gabimet që bëjmë kur duam të ndryshojmë karrierë

0
Sipas një studimi të fundit njerëzit e ndryshojnë karrierën mesatarisht gjatë jetës së tyre pesë deri në shtatë herë. Megjithatë nuk ka një përcaktim të...

Beatrix feston ditëlindjen, Alban Ramosaj e uron me fotot unike!

0
Sot Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen. Një urim i veçantë i ka ardhur nga vëllai i saj, Alban Ramosaj, i cili i ka postuar në...

Zendaya elegante bardhë e zi

0
Zendaya triumfoj këtë vit si një zonjë udhëheqëse. Ajo luajti si Rue, një adoleshente e varur nga droga, në serinë që u përshtat nga seritë...

Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat “çmendin“ Turqinë: fotot nga hoteli luksoz!

0
Albërie Hadërgjonja nuk njihet më: ajo duket si motra e dy vajzave të saj në fotot e fundit, të realizuar në në Turqi. Albërija, Anxhelina,...

Histori erotike: Shoqja e gruas më çmendi në seks, derisa ajo...

0
Një burrë 33-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e tradhtisë me shoqen e gruas së tij. Ai ka thënë se ka bërë seks...