7 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Korca sot

Etiketim: korca sot

Erdhën për plazh në Shqipëri, bllokohen në Morinë

0
Policia kufitare ka punuar me procedura të përshpejtuara, por fluksi i mjeteve që kthehen drejt Kosovës pas fundjavës në plazhet shqiptare, ka bërë që...

I shpallur në kërkim që në Shkurt, arrestohet i riu në...

0
Një 26-vjecar nga Shkodra ka rënë në pranga pasi u konfliktua me një 32-vjecar për motive të dobëta, qëlloi me armë në ajër dhe...

Korçë/ Hajdutët hyjnë për të vjedhur në Kishë, dëmtojnë impiantin me...

0
Tentativa për të vjedhur kishën Katolike Ringjallja në Korçë, për pak sa nuk ka shkaktuar një ngjarje të rëndë. Mësohet se falë ndërhyrjes në...

Ushtronte dhunë ndaj vëllait, arrestohet 43-vjeçari në Durrës

0
Dy persona janë arrestuar nga policia e Durrësit në 24 orët e fundit. Më konkretisht bëhet fjalë për një person me inicialet H.P., 43...

Emocionuese! Mjekja e Infektivit heq veshjen mjekësore pas punës: 5 muaj...

0
Një video e postuar në rrjetin social Facebook nga mjekja Ana Luca dëshmon qartazi sakrificat e mjekëve në këtë periudhë të vështirë pandemie. Luca...

Pozitiv bashkëshorti i një prej punonjësve, mbyllet shërbimi Adisa në Fier

0
Është mbyllur prej mesditës së djeshme shërbimi i ADISA-s në Fier. Shkak për mbylljen është bërë konfirmimi i një rasti me Covid-19 të një...

Rekord infeksionesh, sa raste të reja me koronavirus u shënuan sot...

0
Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 119 raste të reja me COVID-19 në vend. Vijon të ketë shtrime të reja në spital me simptoma të...

“Muzika nuk vret”! Artistët sërish protestë te Kryeministri, përplasje me policinë

0
Nën sloganin “Muzika nuk vret”, artistët janë mbledhur edhe sot në protestë para Kryeministrisë. Protesta e artistëve nisi që pasditen e djeshme, pas vendimit...

Kalon vettingun/ KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren e Apelit Gjirokastër

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimi konfirmoi sot në detyrë Irena Brahimin, gjyqtare pranë Gjykatës së Apelit Gjirokastër. Trupa Gjykuese e përbërë nga Brunilda Bekteshi,...

Ndalimi i muzikës pas orës 20:00, Silva Bino tregon arsyet pse...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastriliu njoftoi se me vendim të qeverisë, ndalohet hapja e klubeve të natës diskove, bareve dhe çdo shërbimi tjetër në...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS