Ballina Etiketimet Kercenuar

Etiketim: kercenuar

“Deizi Arapi më ka kërcënuar dhe provokuar”, flet pas pezullimit Marsel...

0
Djegia e makinave ka rikthyer sërish sherrin mes Marsel Bucit dhe Dieizi Arapit, të cilët akuzojnë njëri-tjetrin. Mbrëmjen e djeshme të dy janë shoqëruar në...

Jam kërcënuar me jetë/ Qytetari ‘mund’ kryetaren e bashkisë në gjykatë...

0
Braho tregon se në nëntor të 2020 inspektorët e IKMT së Bashkisë me urdhër të kryetares, Juljana Memaj i shembën një godinë dhe në...

“Vajzën ma kanë torturuar për muaj të tërë”, flet babai i...

0
Pas dëshmisë rrëqethëse të vajzës 17-vjeçare nga Fushë-Kruja, e abuzuar dhe shfrytëzuar si prostitutë nga katër të rinj për një periudhë 8-mujore, flet edhe...

Foto/ Gjahtarja seksi bëhet me djalë, zbulon se e kanë kërcënuar...

0
Gjahtarja ruse Maja Odden, 23 vjeçe, është kërcënuar me vdekjen e fëmijës së saj të porsalindur, pasi ajo gjatë shtatzënisë pozoi pranë kafshëve që...

Arianit Ahmeti e sqaron rastin, e ka kërcënuar apo jo Durmishin

0
Ish zv. sekretari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Arianit Ahmeti, sqaron situatën me Avni Durmishin. Ai habitet se si ka shkruar Avni Durmishi, zyrtar...

Shqipëria e kërcënuar nga luftëtarët e huaj, radikalizimi nga terrorizmi i...

0
Departamenti Amerikan i Shtetit publikoi këtë të mërkurë (24 qershor) raportin vjetor për terrorizmin në botë. Në raportin për Shqipërinë thuhet se vendi “vazhdoi mbështetjen...

“Të kanë kërcënuar VIP-at?”- Gazetarja shqiptare: Më kanë gërvishur makinat!

0
Dasara Karaiskaj, gazetarja e njohur shqiptare ka dhënë një intervistë së fundmi për "Mes Yjesh". Gazetari e ka pyetur Dasarën nëse ka pasur kërcënime për...

Dronë që fluturojnë mbi shtëpinë e tyre, Meghan dhe Harry ndihen...

0
Meghan dhe Harry aktualisht po jetojnë në Los Angeles, në vilën luksoze të Tyler Perry-t. Por që prej momentit që vendndodhja e tyre u zbulua, Meghan dhe...

Menaxheri Taylor Swift: “Hajde zgjidhim konfliktin…më janë kërcënuar fëmijët më vdekje!”

0
Siç e dimë, Taylor e la “Big Machine Records” këtë vit, ku kishte regjistuar 6 albumet e saj të pare, ku menaxheri Scooter Braun...

Pika e dobët e meshkujve: Vdesin për këto lloj femrash, por...

0
Herën tjetër që një mashkull do t’ju thotë se i pëlqejnë gratë inteligjente, atëherë mund ta pyesni atë nëse është i lidhur me një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24