Ballina Etiketimet Kavajë

Etiketim: Kavajë

Dëshmitari flet për ngjarjen e ndodhur në Kavajë: Malësori e qëlloi...

0
Dëshmimtari i pyetur tregoi se ngjarja ka ndodhur pranë banesës së Rexhës i cili ka qenë i shoqëruar nga vajza e mitur kur ka...

Kavajë/ Makina bie në kanal, humb jetën 33-vjeçarja

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Rrakull të Kavajës. Një automjet tip “Golf” me targa me targa ‘AA 045 SJ’...

Zjarri në azilin e Kavajës/ Drejtori: Në dhomën që mori flakë...

0
Qendra e të moshuarve në Kavajë është përfshirë ditën e djeshme nga flakët dhe një person ka mbetur i lënduar. Drejtori i shtëpisë së të...

Shkrumbohet qendra e të moshuarve në Kavajë, lëndohet një prej tyre

0
Në qendër të moshuarit në Kavajë është shkrumbuar nga zjarri. Policia bën me dije se si pasojë e flakëve është dëmtuar lehtë një e moshuar,...

Vodhi 6 banesa dhe biznese të njohura në Kavajë, arrestohet në...

0
Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme, pas 6 vjedhjeve të kryera në qytetin e Kavajës. Mësohet se ai ka vjedhur...

Tentoi të përdhunonte gruan në Kavajë, arrestohet 32-vjeçari

0
Një 32-vjeçar është arrestuar në Kavajë, pasi akuzohet për përdhunim. Shtetasi me iniciale E.H., ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një shtetase 37 vjeçe,...

Sherr në Kavajë, plagoset me thikë një person

0
Një 31-vjeçar është arrestuar në Kacvajë, pasi ka plagosur me thikë një person. Shtetasi me iniciale J. K., akuzohet për veprat penale “Plagosja e rëndë...

Detaje/ Atentati ndaj efektivit të policisë në Kavajë, rrëfehet i riu:...

0
Është zbardhur ngjarja në Kavajë, ku makinës së një efekivi policie ju vendos tritol. Burime për median bëjnë me dije se ka janë dy pista...

Tritol makinës së punonjësit të policisë në Kavajë

0
Një automjet tip "Opel" ka shpërthyer mbrëmjen e së martës në qytetin e Kavajës.Automjeti, në pronësi të shtetasit Lulëzim Muça me detyrë Inspektor tek...

E rëndë! Bie nga kati i tretë i pallatit 35-vjeçari në...

0
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kavajë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:05 minuta, ku shtetasi me iniciale F.F,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24