14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jem

Etiketim: jem

‘E urrej të jem futbollistja më se*si në botë. Bombardohen nga...

0
Ana Markovic, ylli i Grasshopper, 22 vjeçe, dëshiron që njerëzit të kenë një pamje të plotë të saj si futbolliste dhe si njeri, në...

Ish-deputeti shqiptar: Nuk mund të jem i çmendur unë, kam qenë...

0
Ish-deputeti i parlamentit shqiptar, Selami Jenisheri, ishte një nga të ftuarit e #Expuls  këtë të shtunë.Ndër të tjera, si ish-deputet Selami Jenisheri foli me...

“Të hetohen të shpallurit non-grata”/ Basha: Do jem në çdo mbledhje...

0
Para se të futej në Kuvend, Basha foli para mediave duke thënë se do të vijojë takimet me demokratët.Basha: Pas përfundimit të mbledhjes Alibeaj...

Jep dorëheqjen prefekti i qarkut Lezhë: Do vijoj të jem aktor...

0
Gjokë Jaku ka dhënë dorëheqjen nga posti i prefektit të qarkut Lezhë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë zyrtari me anë të një...

Mbledhje e grupit parlamentar, Berisha: Do të jem i pari që...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se do të jetë pjesë në mbledhjen e grupit parlamentar.Në një deklaratë për mediat para selisë blu ai tha...

Berisha: Edhe një po mbeti në PD, do të jem njëri...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një mesazh në rrjetet sociale. Berisha ka publikuar një video me deklaratën e tij, pasi deklaroi rikthimin më 9...

Berisha: Do të jem në koalicion me LSI, Meta do të...

0
I pyetur në lidhje partinë Lëvizja Socialiste për Integrim, ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh i vendosur se është dhe do të jetë në aleancë...

Statovci: Nëse humbim nga kamarieret dhe picamenat do të jem shumë...

0
Drita është shpallur kampion i IPKO Superligës së Kosovës për edicionin 2019/20. Gjilanasit arritën që të marrin trofeun në duar në xhiron e fundit edh...

Mbappe i premton besnikëri PSG-së: Do të jem këtu katër vite

0
Kylian Mbappe e ka konfirmuar të ardhmen e tij, duke thënë se do të mbetet në Paris Saint-Germain edhe sezonin e ardhshëm. Ka pasur shumë...

Mesfushori i Kombëtares: Dua të jem lider te Hamburgu

0
Në moshën 30-vjeçare në nje botë afatshkurtër si ajo e futbollit, nuk rastis shpesh që te kalojë treni më i rëndësishëm, por kur kalon,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS