18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Javën

Etiketim: javën

Deputeti gjerman: Javën tjetër nisim negociatat! Shqipëria e meriton të jetë...

0
Deputeti i Bundestagut gjerman, Adis Ahmetoviç në një deklaratë për mediat tha se BE po punon fort që javën e ardhshme Shqipërisë t’i hapen...

​Moti për javën e fundit të korrikut, vazhdon vapa afrikane

0
Java e fundit e muajit korrik do të vijojë me mot të nxehtë. Do të ketë edhe vranësira të cilat do t’i takojnë stadit...

Vapë e madhe javën tjetër në Kosovë, temperaturat shkojnë deri në...

0
Dita e dielë do të filloj me mot me diell dhe vranësira të paqëndrueshme të cilat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me reshje...

​Parashikimi i motit për javën e ardhshme

0
Vendi ynë do të ndikohet nga masat e nxehta të ajrit me origjinë afrikane. Kjo prezencë e këtyre masave të ajrit do të ndikojë në...

Gati për plazh! Parashikimi i motit për javën e ardhshme në...

0
Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, java e ardhshme në Shqipëri do të jetë ideale për nisjen e pushimeve, pasi të gjitha ditët parashikohen me mot...

​Heard e qetë para përballjes me Depp javën tjetër në gjykatë

0
Amber Heard ka postuar një foto në Instagram ku duket e buzëqeshur dhe e qetë pasi ish-bashkëshorti Johnny Depp dështoi ta ndalojë pjesëmarrjen e...

Ylli i Milanit firmos javën tjetër

0
Atletiko Madrid është shumë pranë transferimit të mbrojtësit të Milanit Alesio Romanjoli. Mbrojtësi i kuqezinjëve ka qenë një pikë kyçe në prapavijën e klubit...

Koronavirusi, OBSH me një paralajmërim të ri: Shkalla e infektimit javën...

0
Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka nisur një tjetër paralajmërim, duke thënë se pandemia me koronavirus është duke u zgjeruar më herët se secilën...

Nga vendi i parë në të 12-in, si renditen shenjat e...

0
Dashi: Kjo do të jetë një javë e mbarë për ju dhe këtë herë shenja juaj do të kalojë në vend të dytë. Era do...

Nuk nisi as sot, transporti publik në Shqipëri shtyhet për javën...

0
Nuk ka nisur as këtë të hënë, transporti publik qytetas dhe ndërqytetas, për shkak të refuzimit të përfaqësuesve të këtij shërbimi. Përfaqësuesit e transportit publik...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS