28.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Java e Modës në Milano

Etiketim: Java e Modës në Milano

Në shenjë solidarizimi me Ukrainën, koleksioni i Giorgio Armanit prezantohet në heshtje në Javën …

Në shenjë solidarizimi me Ukrainën, koleksioni i Giorgio Armanit prezantohet në...

0
Shfaqjet e modës në përgjithësi mund të zgjasin vetëm një mesatare prej pesëmbëdhjetë minutash, por kërkojnë përgatitje dhe planifikim të madh, nga prapaskenat e...
Kim Kardashian me paraqitje të çuditshme në Javën e Modës në Milano, shfaqet e tëra e mbuluar me …

Kim Kardashian me paraqitje të çuditshme në Javën e Modës në...

0
Kim Kardashian dhe Julia Fox rrezikuan të takoheshin me njëra-tjetrën në Javën e Modës në Milano.Për t'i bërë gjërat më të tensionuara, të dyja...
Rita Ora vazhdon me paraqitje atraktive nga Java e Modës në Milano, pozon me fustan të kaltër dhe…

Rita Ora vazhdon me paraqitje atraktive nga Java e Modës në...

0
Rita Ora i bëri për vete fansat e saj të shtunën, ndërsa ndau me ta një sërë fotografish në rrjetin social Instagram, gjatë qëndrimit...
Kim Kardashian me një tjetër paraqitje atraktive në Javën e Modës në Milano, thekson linjat trupo…

Kim Kardashian me një tjetër paraqitje atraktive në Javën e Modës...

0
Kim Kardashian bëri një tjetër paraqitje magjepsëse gjatë Javës së Modës në Milano.41-vjeçarja vendosi në fokus të pasmet e saj e veshur me një...
Rita Ora lë prapa hatërmbetjet me familjen Kardashian, takohet me Kimin në Javën e Modës në Milano

Rita Ora lë prapa hatërmbetjet me familjen Kardashian, takohet me Kimin...

0
Kim Kardashian dhe Rita Ora ishin ndër personazhet e famshëm që kryesuan në listën e mysafirëve special në shfaqjen e Javës së Modës në...
Motrat Hadid marrin gjithë vëmendjen me paraqitjen e tyre në Javën e Modës në Milano

Motrat Hadid marrin gjithë vëmendjen me paraqitjen e tyre në Javën...

0
Motrat supermodele treguan shijet e tyre të modës në pasarelën e Javës së Modës në Milano.Dhe Gigi dhe Bella Hadid morën gjithë vëmendjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS