18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jashtëzakonshëm

Etiketim: jashtëzakonshëm

Klopp: Liverpooli është një klub i jashtëzakonshëm

0
Jurgen Klopp është momentalisht trajneri më i mirë në botë, pasi po fiton gjithçka me Liverpoolin. Megjithatë, së fundmi ai ka folur për largimin, duke...

Man City i Guardiolas vendosi një rekord të jashtëzakonshëm kundër Newcastle

0
Manchester City ka mposhtur 5:0 Newcastle United në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 34-të të Premierligës. Skuadra e Guardiolas dominoi në tërësi takimin, me...

Mercedes S-Class i ri, makinë me luks të jashtëzakonshëm dhe rehati...

0
Mercedes do të paraqesë një gjeneratë të re të S-Class. S-Class i ri nuk heq dorë nga modeli i tij i jashtëm dallues, e aq...

Mercedes S-Class i ri, një makinë me luks të jashtëzakonshëm dhe...

0
Mercedes do të paraqesë një gjeneratë të re të S-Class. S-Class i ri nuk heq dorë nga modeli i tij i jashtëm dallues, e aq...

Skenar i jashtëzakonshëm, Cavani te Roma ndërsa Dzeko te Juventus

0
Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko raportohet se ka dalë si një objektiv serioz për Juventus këtë verë. Trajneri i Juve, Maurizio Sarri dëshiron një tjetër...

Alpina XB7, një BMW familjare dhe shumë luksoze, por me çmim...

0
Alpina XB7 është e bazuar nga BMW X7 M50i, që do të thotë se përdor një motor 4.8 turbo V8. Alpina XB7 ka 475 kuaj...

Sergio Ranos, kapiteni i jashtëzakonshëm

0
Se është më i mirë se shumë sulmues e dëshmoi të mërkurën mbrëma me një gol të jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë kundër Mallorca. Real...

“Jam shpresëplotë”/ Majko: Këshilli Politik mori dje një vendim të jashtëzakonshëm

0
Gjatë fjalës së tij në Kuvend, ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, vlerësoi mazhorancën dhe opozitën që arriti dje dakordësinë në Këshillin Politik...

Pse prindërit dembelë mund të rrisin fëmijë të jashtëzakonshëm

0
Epoka e super-prindërve duket se ka marrë fund dhe më shumë prindër po përpiqen të adoptojnë stilin e “prindërimit dembel” në ditët e sotme. Por...

Transformimi i Mike Tysonit nga viti 2009 në 2020 është thjesht...

0
Mike Tyson ka shprehur interesim t’i rikthehet boksit në vitin 2020. “Majku i Hekurt” është një prej boksierëve më të frikshëm në histori, pasi u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS