5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jap

Etiketim: jap

‘Nuk sjell asgjë përveç dhimbjes’; Pele i kërkon Vladimir Putinit t’i...

0
Legjenda e futbollit Pele i ka kërkuar presidentit rus Vladimir Putin që t'i japë fund luftës së tij kundër Ukrainës. 81-vjeçari brazilian i ka...

Të japësh edhe jetën për trofeun, Rode luajti 85 minuta i...

0
Kapiteni i Eintracht Frankfurt, Sebastian Rode tregon plagën e betejës që mori qysh në minutën e gjashtë të ndeshjes së mbremshme, teksa zbulon shkallën...

Pse Rama duhet “t’ia japë” presidentin opozitës? Boçi: Do të shpëtojë...

0
Deputeti i Partisë demokratike Luçiano Boçi gjatë një interviste për Ora News me gazetarin Everest Dedaj foli rreth procesit të zgjedhjes së presidenti.Ai tha...

E rëndë në Elbasan, gruaja tenton t’i japë fund jetës pas...

0
Një grua në Elbasan ka pirë sasi të mëdha ilaçesh duke tentuar t'i japë fund jetës pasi bashkëshorti i saj e dhunonte psikologjikisht. Ajo...

“Nivel i ri shërbimi”/ Manastirliu: Gati projektligji që do t’iu japë...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se Këshilli i Ministrave kaloi një projektligj për autonominë spitalore. Sipas saj, ky projektligj synon që të japë...

​MBPZhR do të jap 26 milionë euro grante për fermerët

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka prezantuar programin për zhvillimin rural për këtë vit, kryesisht grante dhe subvencione.Ai ka thënë...

Mediet e huaja: BE-ja do japë dritë jeshile për Shqipërinë dhe...

0
Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të marrin dritën jeshile nga BE në muajin qershor. Kështu shkruan media "Euractiv" referuar burimeve të saj, duke...

Shqipëria do t’i japë shtetësinë të huajve me kontribute të spikatura...

0
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi njoftoi sot se shtetasit e huaj me kontribute të spikatura në fushën e arsimit, të shkencës dhe sportit do...

​Berisha: Putin terrorist nuklear, NATO t’ia japë përgjigjen e merituar

0
Sali Berisha e quajti "terrorist nuklear" presidentin e Rusisë, Vladimir Putin.Gjatë një prononcimi për mediat në hyrje të Parlamentit, ish-kryeministri ofroi një mbështetje për...

“Protesta do vazhdojë deri sa Rama të japë dorëheqjen”, aktivisti: Po...

0
Sot është organizuar protesta më e madhe masive përgjatë katër ditëve revoltë kundër shtrenjtimit të çmimeve. Revolta është përhapur edhe në rrethe pasi çmimet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS