22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Jan

Etiketim: Jan

Shenjat e horoskopit që janë krejtësisht të ndryshme por përputhen

0
Ka shenja që kanë shumë ngjashmëri dhe janë shumë të ngjashme dhe disa të tjera që janë krejtësisht të kundërta dhe është e vështirë të bashkëjetosh...

Këto janë 2 shenjat e horoskopit që për çdo gjë fajësojnë...

0
Astrologjia ndikon në karakterin dhe personalitetin e çdokujt. Për shembull, e dini që lindurit në shenjat e mëposhtme fajësojnë gjithmonë veten për gjithçka që...

Këto janë shenjat më xheloze dhe posesive të horoskopit

0
Të gjithëve na ndodh të shfaqim shenja xhelozie në një moment apo në një tjetër, por disa shenja horoskopi janë përherë të tilla kur...

Opercioni në Elbasan/ Policia në konferencë: Janë sekuestruar prona e pasuri...

0
Pas operacionit ditën e enjte, Policia e Elbasnait ka dalë në një deklaratë për shtyp.Në deklaratë, policia njofton se janë sekuestruar prona e pasuri...

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë dashurinë...

0
Sipas astrologëve 3 janë shenjat më me fat për këtë muaj, të cilave do u ndryshojë jeta personale rrënjësisht. Beqarët e shenjave të mëposhtme...

Këto janë shenjat e Horoskopi që nuk buzëqeshin kurrë

0
Shumë persona e kanë të vështirë të dhurojnë një buzëqeshje dhe çdo situatë e marrin shumë seriozisht. Problemi nuk qëndron as tek ju dhe...

Kush janë mbretëreshat e bukurisë që kryen vetëvrasje

0
Bukuria apo suksesi nuk sjell lumturi. Dëshmi e tre historive të femrave të bukura, të cilat të zhgënjyera nga ngjarjet e jetës së tyre u...

Këto janë vendet që do të mbesin pa rrymë deri në...

0
KEDS ka njoftuar se do të ketë punime në rrjet nesër dhe kështu do të ketë edhe reduktime.Prishtinë1.Nga NS 35/10 kV Parku i Biznesit...
Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju janë jashtëzakonisht frymëzuese, …

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa javësh ka lansuar projektin e ri "Thuaje" - nga i cili solli rrëfime...
Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje d…

Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë...

0
Ata javë më parë sollën projektin e parë të përbashkët të quajtur "All your lovin".Bëhet fjalë për këngëtarët shqiptarë, Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS