Ballina Etiketimet Iu

Etiketim: iu

Fluturojnë çmimet e gjelit të festës/ Fermerëve u duken të ulëta,...

0
Këtë vit, jo çdo familje do të ketë në tryezën e saj për festa gjelin e detit. Rritja e çmimeve në tërësi ka ndikuar...

Nuk iu evidentuan probleme, konfirmohet në detyrë gjyqtarja Armela Hasantari

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK shpalli të premten më 25 nëntor vendimin për konfirmimin në detyre të gjyqtares së Gjykatës së Rrethit Gjyqësor...

Iu gjet kanabis e përpunuar si çokollatë, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë

0
Një 34-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar në automjetin e tij, u gjet dhe sekuestrua një sasi...

Muratorëve shqiptarë iu gjetën 17 kg kokainë dhe 60 mijë €

0
Një shqiptar nën hetim u arrestua dhe dënua me masën e sigurisë “arrest në shtëpi”, në kuadër të një hetimi antidrogë që nisi janarin...

Emri/ Iu gjetën rreth 5 kg heroinë, arrestohet 42-vjeçari në Kukës

0
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kukësit pasi është kapur me lëndë narkotike. Burime për mediat bëjnë me dije se 42-vjeçari Abdullah...

Iu gjet 2 kg kokainë, arrestohet shqiptari në Zvicër

0
Në fund të muajit gusht të këtij viti kanë rënë në pranga tre persona që tregtonin lëndë narkotike dhe një blerës. Policia e Zvicrës...

I gjetën disa doza kanabis, Policia e Korçës arreston 22-vjeçarin

0
Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Korçës, pasi gjatë një kontrolli të ushteuar ndaj tij, iu gjetën disa doza me lëndë...

Atentati mafioz/ Haka tregon si iu ‘qepën’ pas autorët – dëshmitarët:...

0
I shpëtuar falë një mrekullie, nga një breshëri plumbash që e falën por vetëm njëri prej tyre  e kapi rikoshet në nofull, Marklen Haka...

Zbardhet dëshmia e parë e Noizyt pas shpërthimit me tritol, çfarë...

0
Zbardhet dëshmia e parë e reprtit Noizy dhënë para oficerëve të policisë, menjëherë pas shpërthimit me trotil në lokalin e tij në Durrës.Noizy është...

Burri iu zgjodh President i Shqipërisë, por kush është Zonja e...

0
Bajram Begaj u zgjodh një ditë më parë, si Presidenti i ri i Shqipërisë. Ai do të marrë zyrtarisht detyrën në 24 korrik, kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24